Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

LFSTurkey Rütbeleri [ Geniş Anlatım ]

Konu

#1
[Resim: logo.png][img]images/rank/21.png[/img]


Forumumuza Yeni Kayıt Olmuş Kişilere Verilen Üye Rütbesidir.Forumun Tüm Bölümlerini Gezebilir , Linkleri Görebilir ve Konu-Cevap Yazabilirler.Üye Rengi Standart Renktir.

[img]images/rank/22.png[/img]

Forumda 250 Konuyu Aşmış Kişilere Verilen Bir Üye Rütbesidir.30 Günü Aşmış Üyelerin Bir Üst Rütbesidir.Şuan Üyelerle Yetkileri Aynıdır.Renk Olarak Standart Renktir.

[img]images/rank/10.png[/img]

Admin Tarafından Gerek Paylaşımlarıyla Gerekse Forum İçerinsindeki Katkıları ve Davranışlarıyla Seçilmiş Deneme Moderatör Olma Hakkını Kazanmış Kişilere Verilen Rütbedir.Renk Olarak Gri Renktir.

[img]images/rank/8.png[/img]

Yönetime Uzun Sürelerce Emek Vermiş ve Görevini Bırakmış Kişilere Verilen Özel Bir Rütbedir.Sadece Moderatör Olduktan Sonra Ayrılan Üyelere Verilir.Üye Rengi Açık Yeşildir.

[img]images/rank/5.png[/img]

Bir Ücret Karşılığında Verilen Üye Rütbesidir.Ek Olarak Birkaç Özellikleri Vardır.İsimlerini Değiştirme,ÖM Adeti Fazladır vb. Birçok Özellikleri Vardır.Üye Renkleri Altın Sarısıdır.

[img]images/rank/9.png[/img]

Bir Ücret Karşılığında Verilen Üye Rütbesidir.Gold Üyeden Farkı Özellikleri Biraz Daha Kısıtlıdır.İsim Deiştirme 3 Defa ,ÖM Adeti 25'dir. vb Birçok Özellikleri Vardır.Üye Rankleri Gümüş Grisidir.

[img]images/rank/3.png[/img]

Yönetime Yeni Girmiş Olanlara Verilen Rütbedir.Editörü Oldukları Bölümde Edit,Kilitleme, Konu Taşıma vb. Yetkilere Sahiptir. Moderatörlerle Aynı Yetkilere Sahiptir. Aradaki Tek Fark Deneme Sürecinde Olmalarıdır.Ek Olarak Renkleri Turkuazdır.

[img]images/rank/12.png[/img]

Deneme Moderatörlük Görevinde Başarılı Olmuş Kişilere Verilen Rütbedir.Editörü Oldugu Bölümle Yakından İlgilenmelidir.Edit, Kilit vb. Yetkilere Sahiptir.Ek Olarak Nick Renkleri Yeşildir.

[img]./images/rank/13.png[/img]

Moderatörlük Görevinde Başarılı Olmuş Sadece Kendi Bölümü Degil Bi Arada Tüm Forumla İlgilenebilecegini Kanıtlamış Olan Kişilere Verilen Rütbedir.Forum Genelinde Edit,Kilit,Konu Tasıma, Editleme Yetkisi Verilmiştir.Ek Olarak Renkleri MOR'dur.


[img]images/rank/7.png[/img]

Forumda Adminlik Yapabilecek Düzeye Gelmiş, Foruma Üst Düzeyde Emek Veren Kişilere Verilen Rütbedir. Rütbe Olarak Teknik Yöneticilerden Üstte Forum Kurucularda Altta gelirler. Fakat Yetki Olarak Adminlerden Farkları Yoktur. Bir Nevi Forum Kurucusu Öncesi Rütbedir. Her Teknik Yönetici Ceo Olacak Diye Bir Kural Yoktur ve Ceo Olmak En Az Forum Kurucusu Olmak Kadar Zordur.Ek Olarak Renkleri Kırımızıdır.

[img]images/rank/1.png[/img]

Forum Genelinde Tüm Yetkilere Sahip Kişilerdir. Her Türlü Düzenleme ve Yönetim İçi Degişikliklerde Söz Sahibi Olan Kişilerdir.Ek Olarak Renkleri Kırmızıdır.

Eksik Olan Diğer Rütbeler En Kısa Zamanda Eklenecektir..
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Son Düzenleme: 23-05-2018, Saat: 10:32, Düzenleyen: EmirhanPALA.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task