Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

LFSTurkey Seviye Rank Özelliği Aktive Edildi!

Konu

#1
Merhabalar,

Duyduk duymadık demeyiniz seviye rank sistemini forum sitemizde aktif etmiş bulunuyoruz. Kullanıcılarımız isteği doğrultusunda mesaj ile rank atlamak yerine seviye sistemi getirdik bunu açmış olduğunuz konularınızda veya attığınız mesajlarda görebilirsiniz.

Forum içerisinde paylaştığınız konulara veya yazmış olduğunuz yorumlara göre seviyeniz ve tecrübe puanınız artmaktadır. Bu özelliğimizi lütfen kötüye kullanmayalım. Aksi taktirde gelen bildirimler üzerinde ceza alabilirsiniz. Yeni özelliğimiz hayırlı olsun.

Resim;

[Resim: 1TMoGHC7SmqNep6NNGlJxA.png]

İyi forumlar...
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Son Düzenleme: 04-12-2017, Saat: 16:50, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task