Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

LFSTurkey Trafik Lambası (V0.0.0.0) InSim

Konu

#1
Merhabalar,

Arkadaşlar programı beta olarak yayınlıyorum. Yani bu demek oluyorki çalışırken anlık bir problem yaratabilir. Fakat videodada izlediğiniz gibi tüm sorunları fixledim. Gözümden kaçan bazı şeyler olmuş olabilir. Onları buradan yorum yaparak iletin düzeltip programa güncelleme versiyonu atalım. Program hakkında bir kaç bilgi vereyim. Programı başlattıktan sonra lambaları hemen çalıştırmaz. Minimum 1dk geçmesi gerekmektedir. 1dk geçtikten sonra çalışmaya başlar.
Programda herşey otomatiktir. Tarayıcıdaki gibi çerez sistemi mevcuttur. Yani siz ip,port,admin şifresi,dil değiştirme gibi işlemler yaptığınızda programın hafızasına kayıt ediliyor. Ek bir dosya veya veritabanı kullanılmadan yaptığınız bu işlemler programın beynine kayıt edilip restartlarda ve kapatıp açtığınızda otomatik olarak en sonki halindeki bilgileri getirip çalışmaya devam ediyor. Programın ücret ile satılması veya başka sitelerde paylaşılması kesinlikle yasaktır! Açtığınız exe'nin telif haklarını iyi okuyup ona göre işlem yapınız. Programı sitelerinde paylaşacak kişiler lfsturkey.net/forum sitesinin linkini vermek zorundadır.

Ek: Videoyu izleyin aksi taktirde yapamaz ve hata alırsınız! Linkleri görebilmek için konuya yorum yapmanız gerekmektedir.

Hide Post


Program Videosu;Program resimleri;

[Resim: uijihb6lS4_SNF_bUjBAhg.png]

[Resim: MyBp-mf8R0mU84s7GjQI0A.png]
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Son Düzenleme: 27-12-2017, Saat: 12:28, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task