You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LFSTurkey Trafik Lambası (V0.0.0.0) InSim

LFSTurkey Trafik Lambası (V0.0.0.0) InSim

Peace Of Mind
LFSTurkey Trafik Lambası (V0.0.0.0) InSim
Merhabalar,

Arkadaşlar programı beta olarak yayınlıyorum. Yani bu demek oluyorki çalışırken anlık bir problem yaratabilir. Fakat videodada izlediğiniz gibi tüm sorunları fixledim. Gözümden kaçan bazı şeyler olmuş olabilir. Onları buradan yorum yaparak iletin düzeltip programa güncelleme versiyonu atalım. Program hakkında bir kaç bilgi vereyim. Programı başlattıktan sonra lambaları hemen çalıştırmaz. Minimum 1dk geçmesi gerekmektedir. 1dk geçtikten sonra çalışmaya başlar.
Programda herşey otomatiktir. Tarayıcıdaki gibi çerez sistemi mevcuttur. Yani siz ip,port,admin şifresi,dil değiştirme gibi işlemler yaptığınızda programın hafızasına kayıt ediliyor. Ek bir dosya veya veritabanı kullanılmadan yaptığınız bu işlemler programın beynine kayıt edilip restartlarda ve kapatıp açtığınızda otomatik olarak en sonki halindeki bilgileri getirip çalışmaya devam ediyor. Programın ücret ile satılması veya başka sitelerde paylaşılması kesinlikle yasaktır! Açtığınız exe'nin telif haklarını iyi okuyup ona göre işlem yapınız. Programı sitelerinde paylaşacak kişiler lfsturkey.net/forum sitesinin linkini vermek zorundadır.

Ek: Videoyu izleyin aksi taktirde yapamaz ve hata alırsınız! Linkleri görebilmek için konuya yorum yapmanız gerekmektedir.

Hide Post


Program Videosu;Program resimleri;

[Resim: uijihb6lS4_SNF_bUjBAhg.png]

[Resim: MyBp-mf8R0mU84s7GjQI0A.png]
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Son Düzenleme: 27-12-2017, Saat: 12:28, Düzenleyen: EmirhanPALA.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.