You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Logitech Momo Racing Acil Cevap .

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar;
Ben Logitech Momo Direksyon aldım ancak oyun içi kontrol ayarlarım yok veya direksyona program üzerinden ayar yapılıyorsa herhangi bir bilgim.Bunun için sizden yardım istiyorum.Özelikkler Forum Yöneticileri ve Drift konusunda usta kişilerden daha öncesinde mouse ile oynuyordum ancak direksyon aldım ve ayarları yok tekrar marka model yazıyorum Logitech Momo cevaplarınızı bekliyorum Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Ynt: Logitech Momo Racing Acil Cevap .
Sanırım forumda Logitech Momo kullanan yok ama bildiğim kadarıyla konsolun ayrı bir programı var onunla yapılıyor. Bilgi toplamaya çalışacağım, sorunun cevabını bulabilirsem buraya geri dönerim. Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.