You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Lojistik ceza ödememe

Lojistik ceza ödememe

Yeni Üye
Lojistik ceza ödememe
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: dogefather
Nick: justwatch
Mpr(%100 Olması gerekli): https://yadi.sk/d/_bQtT1ydLpt65Q
Resim: https://hizliresim.com/Q5C7Dw
Açıklama(Detaylı): Ben lojistiğimi almış sakin bir şekilde ilerliyordum. Sonra o yolun karşıya geçme yerinde kaza yaşanmış bende hızımı kesemedim hız sabitleyici açıktı. justwatch isimli arkadaş yola atladı ve bende duramayıp ona çarptım. Hasarımı karşıladı ama lojistiğimi karşılamadı. İstediğimde kanıt istedi ss attım ama ss i sonradan aldığım için inanmadı insim hali değil yani sonradan attım. İstediğimde bu yüzden inanmadı bende foruma gideceğimi söyledim. Bu mprde o kısımlar yok teknik aksalıklar sonucu kurtaramadım diğer kısımları. Gereğinin yapılmasını isterim.

Mpr Dakika: 19:34 Kaza anı. 

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: EjderyaHafiz34
Nick: xÖmer Faruk
Son Düzenleme: 25-04-2020, Saat: 21:12, Düzenleyen: EjderyaHafiz34.
Yeni Üye
RE: Lojistik ceza ödememe
Kaza hasarını ödemiş bulunmaktayım ancak lojistik ücretini kaza esnasında gitmediğini düşünüyorum ve parasında değil haktan yana olmayı düşünüyorum sana 300 tl atmak yerine oyunda yeni başlamış birine 50 k verebilirim bu benim içimi acıtmaz Smile kaza esnasında gitmiş olsaydı verirdim .
Cruise Yetkilisi
RE: Lojistik ceza ödememe
Merhaba iyi günler süre 13:40 demişsin fakat ben 18e kadar izledim kaza falan yok ortada süreyi doğru yazar mısın ?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.