You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Anket Başlığı: Sizce Lojistik hissedarlarına böyle bir özellik sunulmalı mı ?

Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet 7 (77.78%)
Hayır 2 (22.22%)
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. Katılımcı sayısı:: 9 (100%)
LT Üye
Lojistik Devretme
İyi Günler;
Şimdi öncelikle şunu belirteyim. Biliyorsunuz ki Cruise sunucmuzda iş yapıp para kazanmak için oluşturduğumuz lojistikler var. Malum lojistik açmak kolay değil 5m para lazım. O yüzden lojistik açmak isteyen kullanıcılar ortak aramaya başlıyor. Fakat ortaklar lojistiğin sahibi vesaire olamıyor sadece parasını alıyorlar. Bunun için bende insime devretme komutunun gelmesini çok önemli buluyorum. Bir panel getirip oraya hissedarların k. adlarını yazıp !devret t300rsnecmi gibi . Böylelikle değişmeli olarak hissederlar lojistiğin başına geçmeli. Ben buraya anket oluşturuyorum Lütfen sadece loj sahipleri bu oyu kullansın eminim güzel olacak bu sistem zaten palaya imkansız de otur izle palanın bu işin altından kalkacağına inanıyorum...
[F20A] NECMİ  
Son Düzenleme: 15-06-2019, Saat: 13:18, Düzenleyen: t300rsnecmi.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
RE: Lojistik Devretme
bence böyle bir özellik lojistik içinde sorunlara neden olabilir mesela benim lojistiğimdeki hissesi olan bir oyuncu lojistiğimize katılmasını istemediğimiz birine devredebilir lojistik sahibi onayı dahilinde yapılabilirse devir işlemi daha güzel olabilir
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Cvp: RE: Lojistik Devretme
(16-06-2019, Saat: 10:42)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bence böyle bir özellik lojistik içinde sorunlara neden olabilir mesela benim lojistiğimdeki hissesi olan bir oyuncu lojistiğimize katılmasını istemediğimiz birine devredebilir lojistik sahibi onayı dahilinde yapılabilirse devir işlemi daha güzel olabilir

Hayır öyle değil. Bir panel getirilecek ve o panele hissedarların adı yazılacak. 3 kişi isek 3 kişinin kullanıcı adı yazılacak ve sadece orada ismi olanlara devredilebilecek bence kullanışlı bir özellik olur. Lojistik sahibinin işi olur vesaire örnek pala 1 ay falan yoktu lojistik istekleri bekleyen adamlar oldu ancak eğer böyle bir özellik getirilirse başka birine devredip onaylayabilir
[F20A] NECMİ  
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.