You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LOJİSTİK YERİNİN DEĞİŞTİRİLME TALEBİ

LOJİSTİK YERİNİN DEĞİŞTİRİLME TALEBİ

V I P
LOJİSTİK YERİNİN DEĞİŞTİRİLME TALEBİ
Öncelikle iyi günler iyi forumlar arkadaşlar , öncelikle oyun hakkında kısmına bu konuyu açma sebebim cruise sunucusu kısmında konu açma yetkimin olmamasıdır.

Bildiğiniz üzere oval de bulunan lojistik yeri değişti ve biz lojistik sahipleri yüzünden hoş karşılanmadı. Bizim yetkililerden isteğimiz lojistik yerinin daha kolay ulaşılabilir enerji ve yükümüzün hassaslığını minimalize şekilde düşüren bir yer olmasıdır.

Şu an ki lojistik yerinin ulaşımı uzun olduğu için oval de 1 tur atmak lojistik alanına girmek den daha mantıklı bir hal alıyor. Yetkililerden ricamızı dikkate almalarını temenni eder , gereğinin yapılmasını arz ederiz. İyi forumlar , iyi günler.
Son Düzenleme: 22-01-2021, Saat: 23:54, Düzenleyen: enesbaba42.
Özel Üye
RE: LOJİSTİK YERİNİN DEĞİŞTİRİLME TALEBİ
Bencede Kesinlikle Bu Konuya Katılıyorum.800TL Almak Yerine Ovalde 3 Tur Atıp Daha Fazla Para Alınıyor.Lojistik Arkadaşlara Buradan Selamlar VİP Kardeşime Özellikle Heart
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 23-01-2021, Saat: 00:31, Düzenleyen: acer06711.
ÖZEL ÜYE
RE: LOJİSTİK YERİNİN DEĞİŞTİRİLME TALEBİ
Bende katılıyorum çünkü 1 loj almak yerine 3 tur atıyoruz ovalde şahsen lisans ımı açmıyorum okadar lisans ıma para verdim boşuna duruyor
[Resim: giphy.gif]
FearLeSs
RE: LOJİSTİK YERİNİN DEĞİŞTİRİLME TALEBİ
Katılıyorum,ve ayrıca çıkarken yükümüz düşme noktasına kadar geliyor.Yük alınınca orjinal hali %18 iken çıkınca %3,%4 gibi değerlere düşüyor.
Bence yeni lojistik yeri aşağıdaki yerde olabilir. Hem ayrıca yoldan giderken direk yükümüzü alıp çıkabiliriz.

[Resim: HHRJNf.png]
[Resim: 2MN9.gif]
Son Düzenleme: 23-01-2021, Saat: 00:22, Düzenleyen: alperen14.
Yeni Üye
RE: LOJİSTİK YERİNİN DEĞİŞTİRİLME TALEBİ
bencede lojistik yeri değişmeli loj alıyoruz yol çok uzun olduğu için çıkana kadar loj düşme noktasına geliyor bunun içinde çoğu kişi loj lisansını kullanamıyor

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.