You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

[LTN]Cruise telefon onay sistemi bilgilendirme

[LTN]Cruise telefon onay sistemi bilgilendirme

Peace Of Mind
[LTN]Cruise telefon onay sistemi bilgilendirme
[Resim: logo.png]

Merhabalar,

Cruise sisteminde kısa zaman önce telefon onay sistemimiz olmadan bir çok kişi multi hesap açık bir takım buglar gerçekleştirdi. Bunun önüne geçebilmek için telefon onay sistemini aktif etmiş bulunuyoruz.

Telefon onayı yaptıran kişilerin telefon numarası ve server içerisindeki bilgileri ikincil şahışlarla paylaşılmamaktadır. Telefon sisteminin faydasından bahsedicek olursak. Hesap bilgilerini veya mailini unutan kişiler telefonu ile iletişime geçerek hesabını kurtarabilir.Yeni gelen bu sistem hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Kafanıza takılan her türlü sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.