Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

[LTN]Cruise telefon onay sistemi bilgilendirme

Konu

#1
[Resim: logo.png]

Merhabalar,

Cruise sisteminde kısa zaman önce telefon onay sistemimiz olmadan bir çok kişi multi hesap açık bir takım buglar gerçekleştirdi. Bunun önüne geçebilmek için telefon onay sistemini aktif etmiş bulunuyoruz.

Telefon onayı yaptıran kişilerin telefon numarası ve server içerisindeki bilgileri ikincil şahışlarla paylaşılmamaktadır. Telefon sisteminin faydasından bahsedicek olursak. Hesap bilgilerini veya mailini unutan kişiler telefonu ile iletişime geçerek hesabını kurtarabilir.Yeni gelen bu sistem hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Kafanıza takılan her türlü sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task