You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LUCHİ AİLEVİ+KİTAB+ŞAHSİ VB AĞIR KÜFÜRLER

LUCHİ AİLEVİ+KİTAB+ŞAHSİ VB AĞIR KÜFÜRLER

Cezalı Üye
LUCHİ AİLEVİ+KİTAB+ŞAHSİ VB AĞIR KÜFÜRLER
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: batuhan061
Nick: LUCHI
Mpr(%100 Olması gerekli): MPR sinirden oyundan çıktığım için almayı unuttum ama tarih 29:01:2019 1:30 civarı kayıtlardan kesinlikle bakın.

Resim: 1-https://i.hizliresim.com/VQonVR.jpg   2-https://i.hizliresim.com/r0WkQz.jpg  3-https://i.hizliresim.com/vak2EO.jpg   4-https://i.hizliresim.com/1p1Wy1.jpg   5-https://i.hizliresim.com/5NPlkM.jpg   6-https://i.hizliresim.com/kM4zg7.jpg     7-https://i.hizliresim.com/EOGdq9.jpg         8-https://i.hizliresim.com/lQJGyl.jpg             9-https://i.hizliresim.com/gPd0yL.jpg


Açıklama(Detaylı): oyundayken durduk yere böyle birşeye başladı alttan almadan daha küfürler savurmaya başladı tel alırım başka hesap alırım ban yersem dedi, ben aileni alırım paramla dedi ben bu kişinin perma yemesini perma yemese bile uzun süreli ban yemesini istiyordum ssler pc kötü olduğundan telden çektim kötü sırası bozuk biraz ama önemli olan küfürler daha ssleri toparlayamadım idare edin kısacası lütfen bu herifi banlayın. gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: SELIMDZDR
Nick:alsallem

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.