Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Luchi Ban İtiraz!

Konu

#1
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: batuhan061
Nick: Luchi

Olayın Zaman ve Tarihi: 28.01.2020 - Gece 11 veya 12 Suları
Mpr / Ekran Görüntüsü: Ekran görüntüleri arkadaşın şikayet formunda mevcut.

Mpr Zamanları: - 
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: ilk önce selim adlı oyuncu arkadaşımla arama girip aramızı bozuyor ve ben buna tepki gösteriyorum oyun içerisinden küfürle değil. arkadaş bana dolandırıcı dedikten sonra beni kışkırtmaya teşvik etti ve aramızı bozduğu için bende kendimi tutamadım dediklerim için çok pişmanım serverde 1-1.5 senelik geçmişim var sırf bu olay yüzünden bitmesini istemiyorum zaten son zamanlarda sessiz sakin bir oyuncuydum kendi halimde takılıyordum selim adlı arkadaş beni kışkırttığı için söyledim normalde onları söyliyicek bir insan değilim serverde veya özel hayatlarımızda oyuzden pişmanlık duyuyorum söyliyiceklerim bu kadar karar yönetimindir...
[Resim: AORDQz.jpg]
#2
Bu olayda ben de şahidim. Olayın yaşandığı zamanda selimle konuşuyordum. Olayı tamamen selimin kışkırtması üzerine başladığını savunuyorum. Bundan öncesinde de emir adlı arkadaşı birşey yapmadıği halde kışkırtmaya çalışmıştir. Selim adlı arkadaş kişinin şahsiyetini küçük düşürücü laflar söyleyerek kışkırtmıştır. Dolandırıcı, karakteri pis insan gibi aşağilayıcı laflar söyleyip iki kişi arasında yaşanan tüm olayları server içerisinde ifşalamıştır. Bunun üzerine batuhan kendisini bu kadar laftan sonra tutamayıp sinirini çıkartmıştır ki onun yerinde kim olursa olsun aynı şeyi yapacaktır. Ben avukatı felan değilim. Sadece gerçeklerin bilinmesini, hatasız olanin anlaşılmasını istiyorum. Bu olaydan hemen sonrasındaysa zaten selim iyice çirkefleşip  admine küfretmeye kadar götürmüstür olayı. Batuhan ve selim gerekli cezayı almış ama bu cezanın sebebinin tamamen Selimden kaynaklı olduğunu düsünüyorum.
#3
Benden önce yorum yapan emrecanxx arkadaşıma katılıyorum olaydan bende ban yedim selim adlı şahıs oyunda 5-6 kişiyi kışkırttı ve serverda kavga çıkarttı olay bundan ibaret ben batuhan(luchi) e katılıyorum
#4
Ban kaldırma kararı red edilmiştir

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task