You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LUCHİ BENİ SEBEPSİZ BANLADI

Yeni Üye
LUCHİ ADLI ADMİN BENİ SEBEBİNİ BİLMEDİĞİM HALDE 999 GÜN BANLADI. NE YAPTIĞIMI BİLMİYORUM PİTTE DURUYODUM BİR ANDA BANLANDIM. SEBEBİ OYUN AÇIĞINDAN FAYDALANMAKMIŞ BEN OYUN AÇIĞINDAN FAYDALANMADIM.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
LUCHİ ADLI ADMİN BENİ SEBEBİNİ BİLMEDİĞİM HALDE 999 GÜN BANLADI. NE YAPTIĞIMI BİLMİYORUM PİTTE DURUYODUM BİR ANDA BANLANDIM. SEBEBİ OYUN AÇIĞINDAN FAYDALANMAKMIŞ BEN OYUN AÇIĞINDAN FAYDALANMADIM.BANIMIN KALKMASINI İSTİYORUM
Son Düzenleme: 21-03-2019, Saat: 17:52, Düzenleyen: MehmeetErg61.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
LUCHİ ADLI ADMİN BENİ GEREKSİZ YERE BANLADI BEN PİTTEYDİM DURUYODUM KENARDA BİR ANDA BANLANDIM.BANA OYUN AÇIĞINDAN FAYDALANMAK GEREKÇESİYLE BAN ATILMIŞ.BEN OYUN AÇIĞINDAN FAYDALANMAK GİBİ BİR ŞEY YAPMADIM.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: LUCHİ BENİ SEBEPSİZ BANLADI
Merhaba ben Luchi.

Oyun açığından faydalandığınıza nereden karar verdiğimi öncellikle belirtiyim.
Bankanızdaki para -7000TL'dir ve Serverimizde kısa bir zaman önce bir bug oluşmuştur banka bugu ondan faydalandığınızı anladığım için size ban attım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: LUCHİ BENİ SEBEPSİZ BANLADI
Kusura bakmayın ben böyle bir şey bilmiyordum.Bankadaki bu paranın araba aldığımda garajım yetersiz olduğu için paranın oradan çıktığını öğrendim. 7000 tl ücreti karşılarsam banım açılır mı?
Son Düzenleme: 21-03-2019, Saat: 19:59, Düzenleyen: MehmeetErg61.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Aynı konudan 3 tane açılmış olup tek bir konu içerisinde birleştirilmiştir.
[Resim: 2O40R2.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Merhaba,

Cezanız kaldırılacaktır, ek olarak forumda 3 kere ardı ardına konu açtığınız için size uyarı veriyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.