You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Luchi kazaya sebebiyet Hakaret

Cezalı Üye
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:batuhan061 
Nick: Ngu Luchi
Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.dosya.tc/server27/texw66/luc...t.mpr.html 18.30dan itibaren izliyebilirsiniz.
Resim: https://www.dosya.tc/server27/j9axnm/202...6.bmp.html
Açıklama: Rutin olarak fz ayar denemek için ovala cıkıp gazlamak istedim bir kaç tur attıktan sonra sert viraj girişinde luchiyi solda gördüm bende sağdan gecmek istedim fakat ben sağa gecince önüme doğru atlayıp kazaya sebebiyet verip hasar ödememiştir.Ardından üslübünu düzeltmeden hakaret etmiştir.İyi forumlar...

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: YigitD
Nick:WRC YigitD
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Luchi kazaya sebebiyet Hakaret
Hakaret etmedim bu 1 bana oyun içerisinde defalarca küfür ettin benim lan kelimesi yanında hiç kalır. senin soldan geldiğini görünce sağ geçmek istedim o sırada sende sağ geçince ani manevra yapamadım ve bu kaza oldu + mprdada bakabilirsiniz benden hasar istemedi hasar isteseydin hasarını karşılardım.
[Resim: AORDQz.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
küfürmü ettim Big Grin hasarı zaten ödemen lazım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
ben bu konu için küfür ettin demiyorum zamanında ettiğini sende bende gayet iyi biliyoruz Smile hasarı zaten ödemen lazım diyorsun fakat ben sağ geçiyordum sen solda kalsaydın bu yaşanmıyıcaktı senin önüne kasıtlı kırmadım mprdan izlenince anlaşılır.
[Resim: AORDQz.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.