Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

M-TecHlBurak -Uyarı Verilmeden Polisliğimin Alınması Detaylar İçeride.

Konu

Thumbs Up #1
Merhaba herkese iyi oyunlar keyifli sürüşler öncelikle bugün öğle veya akşama doğru sularında polisliğimin alınmasından bahsedeceğim.

Öncelikle konuyu özetlemek isterim;'' ****lTyper (****'lar klanın ismidir hatırlamadığımdan böyle yazdım.) adlı oyuncunun peşine takıldım seviye 2 oldu kovalama polis arkadaşımdan destek istedim desteğe geldi oda kovalamaya katıldı 2 kişi kovalıyorduk benim lastiğim patladı neyse kenarda durdum arkadaşım kovalamada olduğu için kovalamayı iptal etmedim arkadaşımla discord sunucunuz da konuşuyoruz bir sürü kişide vardı hatta onuda belirtmek isterim kovalamayı iptal etmememin sebebi ben edersem belki arkadaşımın kovalamasıda iptal olur düşüncemdi çünkü arkadaşım yardım istediğim için benim kovalamama katıldı diye düşer zannetmemdir. Arkadaşım kovalarken yanımdan geçiyorlardı 150 metre içindelerdi seviye 3 yap dedi bende seviye 3 yaptım sonra kovalanan kişi itiraz etti ve M-TecHlBurak Tarafından uyarılmadan polisliğim alındı ben böyle bir kural görmediğim için ve yasak olduğunu bilmediğim için seviye 3 yaptım kovalamayı eğer af ederseniz uyarı 1 olarak kabul ederseniz çok sevinirim adaletin yerini bulmasını arz ederim buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim..

Mpr: Emirhan Pala'yla server içinden konuşuldu bende mpr yok ama server 7/24 mpr kaydediyormuş o yüzden bir sorun olucağını söylemedi.

Cruise Serveri.
Son Düzenleme: 21-12-2018, Saat: 00:22, Düzenleyen: batuhan061.
#2
@"Burak Basmacı"  Tam olarak detayları alabilirmiyiz.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Son Düzenleme: 21-12-2018, Saat: 01:51, Düzenleyen: EmirhanPALA.
#3
Öncelikle hakkınızı aradığınız için teşekkür ederiz.
Server içerisinde alınan şikayetler ve üst üste aynı sorunla karşılaşılmasından ve şikâyetçi olan kişilerin hepsinin değerlendirilmesinin yapılmasından sonra işlem uygulanmıştır. Server içerisinde bahsedilen olay o şekilde değil; kovalamacayı kaybedince geri katılırım öyle bir kural falan yok diyen polise oyuncuların da uyarmalarına rağmen bildiğini okumasından dolayı oluşan durum, diğer polislerin kuralları uygulamasının gerektiğini ve örnek teşkil edecek kural dışı hareketlerin önüne geçilmesini sağlamak amacıyla olmuştur.
Polis iseniz suçlu kaçarken duraksayıp bekleyemez, takibinizi aksatamaz, kaybettiğiniz kovalamacaya bekleyip bekleyip dahil olamaz kısaca role play mantığında oynadığınız oyunu kendi kural dışı insiyatiflerinizle değiştirecek hareketler yapamazsınız. Destek attığınız kovalamacada aracınızın lastik ds gıbı eklentilerini soğutmak amacıyla bekleyip sonradan dahıl olmak gıbı bır düşünceye gıremezsınız. Olayı çarpıtmadan haklı olmak ıcın dolaylı yollardan konuyu lütfen açıklamaya çalışmayın. Server içerisinde gerek ben gerekse diğer bir çok oyuncu uyarı yapmış ve konu uyarıları dıkkate almamaktan kaynaklıdır.
Gerekirse server içi genel chat kanalındaki yazışmalar tekrar okunup orada yazan böyle bir kural yok yazıları ortaya çıkarılacaktır.

Başvurunuz için teşşekür eder, serverimizda iyi eğlenceler dileriz.
[Resim: tumblr_osoljwbQAm1vo4phgo1_500.gif]
#4
İncelemeler yapılmıştır. Oyuncuların uyarısını dinlemeden ve gerek facebook gerekse oyundan olayı çarpıtarak pişkinlik yapılması hoş değil. Kurucumuz tarafından gerekli işlemler yapılmış. Olayı çarpıtarak veya öyle değilmiş gibi şikayet konusu lütfen açmayınız!

LFSTurkey.NET Yönetimi

[Resim: 0RLnno.png]
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da