Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Kullanıcı Adı: G29AlperenEsen


Nick: YBC™ALPEREN

Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.dosya.tc/server28/xyh22n/MAR...K.rar.html

Mpr Zaman: 5:55:34.58

Resim:

Açıklama(Detaylı): OLAY: ARACIMIN SIFIR OLMASI ÜZERİNE 1000 KM DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜM AMA MARAZ VE MERTK KOVALAMACADAYKEN GELİP BANA VURMALARI VE ÖZÜR VEYA K.B SÖYLEMEDİLER KASITLI ÇARPMA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM  BU ARADA (MERT.K POLİSLİK AÇIP MARAZ ONU KOVALIYOR) İKİSİNEDE GEREKLİ İŞLEM YAPILMASINI ARZ EDERİM Şikayet Edilen Kişi Bilgileri
Kullanıcı Adı: metcan
Nick: [POLIS]MERTK[LTN]
Kullanıcı Adı: MaraZ

Nick: EKMEKSPOR™ MaraZ
Son Düzenleme: 11-05-2020, Saat: 10:55, Düzenleyen: G29AlperenEsen.
#2
Evet Kovalamada Vurduk ama durup sana paranımı atayım onumu ıstıyorsun adı ustunde kovalama paranı attım 1k ama sen gerı bana yoladın para gecmısınde var Iyı gunler
Son Düzenleme: 11-05-2020, Saat: 10:18, Düzenleyen: EmreSener0601.
#3
suçlu olarak belirttiğiniz arkadaşların hasarı ödemek istediği ama sizin almadığınızı duydum burda konunuz hasar değil ise farklı kin gütme vs şeyler geliyor insanın aklına hasarın karşılanmasını istemiyorsanız yukarıda bellirttiğiniz hasarımı ödemediler kısmını düzenleyerek silebilirsiniz birde belirttiğniz üzere kovalama açıp bana vurmaları kısmı bunu kasıtlı yaptıkları anlamına geliyor eğer öyle ise şikayet kısmına Kasıtlı çarpmayıda ekleyin iyi forumlar.
#5
(11-05-2020, Saat: 10:36)A.Furkan Efe ATCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alp!!!
Benmi
POLİS ALP
ALPEREN
#6
Polislik açıp sistemde kaçan kişi görünenin kovalamasına bi şey diyemem aynısını bende yapıyorum hatta birçok kişi yapıyor bunun cezası yok arada eğlencesine yer değiştirdiğimiz oluyor.
Kovalamacada vurmasına gelince isteyerek kasıtlı olarak yapılmış bi şey değil adam kovalamacada ne yapsın ki dostum sen eski değilsin bu sunucuda anlayışla karşılaman gerekiyor. Zaten zararını karşılayayım demiş büyütülecek bi şey yok. Aracının sıfır olduğu hasar aldığı için sinirle açtığını düşünüyorum bu konuyu fakat cezai işleme gerek yok. Seni de anlıyorum 1.5 yıl hasarsız bindiğim arabayı 70tl hasarlı diye hurdaya attım fakat dediğin gibi kasıtlı yapılmış bi durum değil. Cezai işleme gerek duyulmamıştır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task