You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Method kazaya sebebiyet

Method kazaya sebebiyet

Cezalı Üye
Method kazaya sebebiyet
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:Rapper06 
Nick: SvsMethod
Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/958t42hyqyak/method.mpr.html 4.50 itibaren
Resim: https://resimag.com/p1/c9c7fa6f6c4 
Açıklama: para kasmak için ovale yeni cıktım ve hızlanıyordum aracımın 55hp olmasını göz önünde bulundurarak ve ben şeridimi koruyarak sağ tarafa doğru yaklaştım arkadaşın sol tarafdan gecmesi için sollamada zaten adından bellli olduğu için soldan yapılır fakat arkadaş sağdan gelip bana carparak hasarımı ödememiştir hasarımın karşılanması ve işlem yapılmasını isterim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: YigitD
Nick:YIGIT D.
Cruise Yetkilisi
RE: Method kazaya sebebiyet
Öncelikle şuna bi açıklık getirelim yok soldan girdi yok sağdan sollanır mı bunları aşın lütfen. Belki soldan girmeye çalışsa kaza yaptıracak o zamanda bilerek vurdu diye kavga edeceksiniz , belki güvenemedi sollamaya riske atmak istemedi sağından girdi geçti gitti kavga çıkarmayın şunlara. (Bu konu için demedim genel olarak dedim.)MPRyi indireyim az sonra yazıcam sonucu.

Aracın 55hp de sağdan gitmiyorsun ki sağ tarafa 1 araba çok rahat tahminimce 1.5 araç sığar seninde çok sağdan gittiğin söylenemez. Bir de foruma atarım diye tehdit edersen tabi atmaz inat edip.Sonuç olarak masrafını ben karşılayacağım cezai işleme gerek duyulmamıştır.
Son Düzenleme: 23-03-2020, Saat: 20:21, Düzenleyen: hkuzucu06.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.