You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Moderatör
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri:

Kullanıcı Adı: O an alamadım.

Nick: [KURTARICI]WİLL

MPR: http://dosya.co/0z1z0vde31vc/5.mpr.html


Açıklama: Oyuna girdim bir yazı attım mpr de görebilrsiniz. Attığım yazıya karıştı falan biraz tartuşma gibi olmasa da muhabbet geçti. Konuşmanı sevmiyorum falan filan dedi sevmek zorunda değilsin dedim istersem banlarım falan diyerek tehdit etti admine saygısızlık 7 gün dedi mpr kaydettim ve gosterdim kaydettiğimi good pas diyerek admine saygısızlık + hesap satımı adıyla ilk attıgım yazı için banladı saçma bi nedenle bunlar moderatör oluna insan olduğunu unutan tiplerden dikkat ederseniz sevinirim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri:

Kullanıcı Adı: sefik

Nick: Şefik
el patron
RE: Moderatör
yarından sonra senin satmaya çalıştıgın hesabı emirhan pala silse hesabı satın alan adamın günahı ne olacak + açıklamanı kendini doldurarak yapmışsın bu olayla kim ilgilenicekse öncelikle MPR yi başından sonuna kadar izlesin atlamadan ondan sonra sonucu ortaya döksün benim burda bi haksızlıgım yoktur sen karşındakiyle nası konuşman gerektiğini bilmiyorsun ve burda yetkililere hakaret ediyorsun ben sana daha ne diyeyim ?

SS: http://i.hizliresim.com/dBkdZ7.jpg
SS: http://i.hizliresim.com/Y6rLWA.jpg
SS: http://i.hizliresim.com/VDvnvy.jpg
[Resim: rapido-furioso-Fail.gif]
Peace Of Mind
RE: Moderatör
LFSTurkey sunucularında hesap satış işlemleri yasaktır. Alış veriş yapan kişilerden lfsturkey ve yetkilileri sorumlu değildir! Konu kilit + çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Peace Of Mind
Moderatör
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.