Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Moderatörlerimiz!

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri:

Kullanıcı Adı: O an alamadım.

Nick: Hatırlamıyorum Fakat Mpr de var

Mpr: http://dosya.co/1zu5mu1cwrco/^c).mpr.html


Açıklama: Sevgili moderatörümüz hıncını benden almak istemiş sanırım. Oyunu bırakmayı düşündüğüm için  satmaya karar verdim ve alt+f1 e hesabımı anlatan yazıyı kaydettim. 2 Kere attım yazıyı flood atma dedi bişey demedim sonra 1 kere daha attım aradan zaman geçince. Sonra moderatör abimiz oyundan düştü sonra tekrar baglandı aradan 1-2 dakika geçti yazı bile yazmadığım halde 250 TL ceza yedim. İtiraz ettiğim de ise admine saygısızlıktan banlarım falan filan dedi tam hatırlamıyorum. Ben adminim sen usersin dedi sonra zaten başka bir arkadaş banladı bu lafları ettim diye admine saygısızlıktan. Aktif olan kişi sayısından çok moderatör var haketmiyorlar.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri:

Kullanıcı Adı: sefik

Nick: 'Şefik
#2
Merhabalar ben moderatörünüz paşacan kuloğlu sen 2 kere flood attın ve ben seni uyardım sen uyarıyı algılamadan tekrardan flood attın ve bende sana ceza uygulamak zorunda kaldım ve ondan sonra moderatöre saygısızlıktan birşey demedim ve başka bir moderatörümüz konuyu fark ederek size ban atmak zorunda kaldı birdaki sefere daha dikkatli ve saygılı olursanız seviniriz şimdiden teşekkürlerimizi iletiriz iyi günler dileriz
#3
'' Admin değilsin modsun modlugunu bil '' diyen biz modlardık zaten konuyu üsteleyen bizdik değilmi şefik ? suncuda sürekli tartışma ortamı yaratan ve küfür edende biziz ?
iyi forumlar yaptıklarınızın farkına varmanız dileğiyle.
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
#4
Konu kilit.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task