You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Moderatörlerimiz!
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri:

Kullanıcı Adı: O an alamadım.

Nick: Hatırlamıyorum Fakat Mpr de var

Mpr: http://dosya.co/1zu5mu1cwrco/^c).mpr.html


Açıklama: Sevgili moderatörümüz hıncını benden almak istemiş sanırım. Oyunu bırakmayı düşündüğüm için  satmaya karar verdim ve alt+f1 e hesabımı anlatan yazıyı kaydettim. 2 Kere attım yazıyı flood atma dedi bişey demedim sonra 1 kere daha attım aradan zaman geçince. Sonra moderatör abimiz oyundan düştü sonra tekrar baglandı aradan 1-2 dakika geçti yazı bile yazmadığım halde 250 TL ceza yedim. İtiraz ettiğim de ise admine saygısızlıktan banlarım falan filan dedi tam hatırlamıyorum. Ben adminim sen usersin dedi sonra zaten başka bir arkadaş banladı bu lafları ettim diye admine saygısızlıktan. Aktif olan kişi sayısından çok moderatör var haketmiyorlar.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri:

Kullanıcı Adı: sefik

Nick: 'Şefik
Özel Üye
Cvp: Moderatörlerimiz!
Merhabalar ben moderatörünüz paşacan kuloğlu sen 2 kere flood attın ve ben seni uyardım sen uyarıyı algılamadan tekrardan flood attın ve bende sana ceza uygulamak zorunda kaldım ve ondan sonra moderatöre saygısızlıktan birşey demedim ve başka bir moderatörümüz konuyu fark ederek size ban atmak zorunda kaldı birdaki sefere daha dikkatli ve saygılı olursanız seviniriz şimdiden teşekkürlerimizi iletiriz iyi günler dileriz
Özel Üye
RE: Moderatörlerimiz!
'' Admin değilsin modsun modlugunu bil '' diyen biz modlardık zaten konuyu üsteleyen bizdik değilmi şefik ? suncuda sürekli tartışma ortamı yaratan ve küfür edende biziz ?
iyi forumlar yaptıklarınızın farkına varmanız dileğiyle.
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.