You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mouse Eksenleriyle Nasıl Oynanır?

Mouse Eksenleriyle Nasıl Oynanır?

S'Works
Mouse Eksenleriyle Nasıl Oynanır?
Öncelikle mouse eksenleri nedir onu açıklayayım;mouse eksenleri Fare X Fare Y olmak üzere 2 ekseni bulunmakta Fare X dediğim eksen mausu sağa sola çevirmemizdeki eksen Fare Y ise mausu ileri veya geri ***ürdüğümüzdeki gaz/fren eksenleri bunları mausumuza atadığımızda ileri ***ürdüğümüzde gaza basıcak ***ürdüğünüz kadar basıcak tabii ki geri çektiğinizde fren sağa sola ise dönüş olucak bu oyunda yarım gaz yarım fren yapma olasılığı sağlıcak sizlere cruise sunucusu için gerçekten yararlı bir şey kontrollerdeki fotoğrafı aşağıya bırakıyorum.

https://ibb.co/jS0k1V

Eksenleri nasıl atayacağınızı da anlatayım,öncelikle fotoğraftaki ayarları geçirin hepsini aynı şekilde ardından eksenler/FF ye gelin dönüş yazısına tıklayın sağdan Fare X i seçin ardından Gaz/Fren birleşiğe tıklayın sağ tarafdan Fare Y tıkladığınızda olmuş olucaktır.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]
Son Düzenleme: 27-10-2018, Saat: 13:45, Düzenleyen: kdrylmztt.
Peace Of Mind
Cvp: Mouse Eksenleriyle Nasıl Oynanır?
Direksiyonu olmayıpta hasret giderenler için yararlı bir konu teşekkürler Smile
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.