You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Multi Venom
Venom Ekibinden ulas.ozgulll multi yapmaktadır venom luchi isimliye para attı ama o şahıs banlı ban listesinde duruyor luchi isimli kişinin k adı batuhan061 mpr aldım ama mprde para atma gözükmüyor saat 02:03 02:04 sularında olmuştur bu venomlarla acil ilgilenin herkes şikayetci ve suçlu çarparken bile artislik yapıp kavga çıkarıyorlar!!!
Son Düzenleme: 09-01-2019, Saat: 02:27, Düzenleyen: ergin. (Sebep: eksik ve hatalı yazdım)
Yeni Üye
RE: Multi Venom
Oyun içerisinde klan arkadaşlarımın sinirli çıkışlarından dolayı öncellikle özür dilerim. ve benim banlı olmamla para atmanın multiyle alakası yoktur bunu da hatırlatmak isterim.
arkadaşımdan rica ettiğimden dolayı kasıyordu para ve attı eğer yasaksa banım açıldığında arkadaşıma geri iade ederim. herkes şikayetçi olabilir şikayetler ulaştığı zaman cezamızı çekiyoruz. saygılarımla Luchi..
[Resim: AORDQz.jpg]
Son Düzenleme: 09-01-2019, Saat: 03:08, Düzenleyen: batuhan061. (Sebep: En Büyük Erdemlik Cömertliktir.)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.