You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Ne Multisi
olay zamanı: az önce banliste baktığımda gördüm

acıklama:ben neden multi ban yedim ?

k.adı:Gaspedal.exe
nick:Gaspedal.exe

zaten fazladan 3 gün banım var hala hıncınızı alıp 999 mu attınız
Son Düzenleme: 18-04-2020, Saat: 01:43, Düzenleyen: gaspedal.exe.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: Ne Multisi
IP kontrolü yaptığımızda YiğitD. ile eşleşti. Kendisinin sunucuya girişi yasak olduğu için ve ip numaralarınız çakıştığı için multi sebebi ile ban yedin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
bakın ben kendisi biliyorum önceden konuşmuşluğumuz var ben maraşa bağlı ilcede yaşıyorum bu gayet normal
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
şunuda eklemek istiyorum kırsal kesimlerde her lokasyona ait ip adresi bulunmamaktadır direkt ana sunucunun ipsi gözükür ben mağdurum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
(20-04-2020, Saat: 18:24)gaspedal.exe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şunuda eklemek istiyorum kırsal kesimlerde her lokasyona ait ip adresi bulunmamaktadır direkt ana sunucunun ipsi gözükür ben mağdurum
Ne saçma bi cevap öyle bi şey yok yiğit
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
ne yapmamı bekliyorsun ? köy ile şehir merkezinin arasındaki yolumu cekeyim yani ne istiyorsun ben kırsalda yaşıyorum bu kadar uzatmanıza gerek yoktu yok ip falan aynıymış ne yapayım ip aynıysa
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.