You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Necmi kasıtlı vurma hakaret

Necmi kasıtlı vurma hakaret

Cezalı Üye
Necmi kasıtlı vurma hakaret
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: t300rsnecmi , BekirE.
Nick: [F20A] NECMİ , [F20A] BEKİR
Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/gkgivr3fx6hi/necmi.mpr.html 25.10
Resim: https://dosya.co/l9beb5jef7v6/necmi_ve_bekir.rar.html
Açıklama: mprde gözüktüğü gibi detaylıca izlerseniz kacmak için herhangi gibi bir manerva yapmamaktadır bunu gecelim yazdığı hakaret dolu sözler ve cümleler gözükmektedir ben sakinliğimi yeterince koruyarak durdum fakat hakeretlerin ardı kesilmedi ve konuya bekirde dahil oldu adımla dalga gecerek (yig it) yazdığı gözüküyor ve bu necminin ilk konusu değil ve devam edersede son konusu olmıyacak bundan biraz zaman önce yine aynı olaydan şikayet etmişliğim vardır.Ve şunuda ekledim neden yolun kenarından gitmiyorsun diyor ama ben zaten yolun kenarındayım Smile

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: YigitD
Nick:YIGIT D.
Cruise Yetkilisi
RE: Necmi kasıtlı vurma hakaret
Bilerek vurma değil manevra yapıyor onda sıkıntı yok
1-Pit atmana gerek yok ovalde değiliz (necmi demiş)
2-Yeterince sağdan gidiyosun zaten yol 2 şerit(necmi demiş)
3-Koş foruma veled Smile (necmi demiş) 26:19
4-Erkeklik yapma demiş necmi sende kudur demişsin yiğit sende az değilsin.
5-Bu veledi mi takıcam(necmi demiş 27.33)
6-Yiğitte lan zırlama demiş hemen ardına
7-28:09da bekir olaya dahil oluyor
8-28:29 Hei Maraz Yiğiti takımdan atmışlar a diyor marazı da dahil ettik
9-28.47 Bekir YİĞ İT yazıyor
10-28.53 Necmi atarlı veledim gel bura yazıyor

Yukarıdaki maddelerden dolayı Bekir - Necmi gerekli cezayı itirazı kabul edilmeksizin para cezasına çevrilmeksizin almışlardır. Yiğitin küçük olması ona laflarını geçirebilir olmaları onu ezmeleri uygun bir şey değildir. Küçücük bilerek olmayan bir kazadan dolayı bu kadar büyüyen bir meseleden gereken cezayı alacaklardır. Bu kadar alay etmeleri küçük görüp hakaret etmeleri affı olacak bir şey değil misli ile cezalandırılacak bir durumdur. Maraz ise pek karışmadığı için sadece ortaya laf attığı içn uyarılacaktır uyarımızı dikkate almazsa o da güzelce cezasını alacaktır.Herkese iyi forumlar.
S'Works
RE: Necmi kasıtlı vurma hakaret
Konuyu inceledim,iki taraftada hata mevcut,ortada kasıtlı çarpma yok,arkadan vurup kazaya sebebiyet verdiği için Necmi'ye 5.000 TL ceza kesilmiştir.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.