You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

NGU YİĞİT KASITLI ÇARPMA

NGU YİĞİT KASITLI ÇARPMA

Yeni Üye
NGU YİĞİT KASITLI ÇARPMA
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: YigitD
Nick: NGUXYIGIT
Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.dosya.tc/server23/tlmzai/yi_...i.mpr.html  [BAŞLANGIÇ 20:40:00      BİTİŞ 21:35:00]
Resim: (1.Resim) https://i.hizliresim.com/JVb1nq.jpg        2.(Resim) https://i.hizliresim.com/QPOqMV.png
Açıklama(Detaylı): 1.Resim'de hasarın ödemesini istiyorum ve ödemiyor. 2.Resimde argo kullanıyor. Kırmızı ışıkta bekliyorduk yeşil yandı yiğit ilerlemedi bende kornaya bastım gene durdu sonra ilerledi.Yol istiyorum kornaya basarak ama bilerek yol vermiyor yavaş gidiyor sonra yol vermiş gibi yapıp önüme kırıyor.Ve hasarımı ödemesini istediğimde hasarımı ödemiyor ve argo kullanıyor.
Gereğini yapılmasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ruzgar semih
Nick: JudgeXRUZGR
Cezalı Üye
RE: NGU YİĞİT KASITLI ÇARPMA
ışıklar tek şerit olduğu için korna basarak kışkıtrmıştır yol vermek zorunda değilim ve yol vermemişimdir bilerek kendisi arkadan vurmuştıur.
Baş Admin
RE: NGU YİĞİT KASITLI ÇARPMA
Merhaba sen yol vermemişsin ki arabayı arkandan gelen arabanın önüne kırıyorsun kazaya sebebiyet veriyorsun ve hasar ödemeyip kudur diyorsun düzgün bir şekilde oyun oynamayı öğrenmeye çalışın

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.