Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

NGU YİĞİT KASITLI ÇARPMA

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: YigitD
Nick: NGUXYIGIT
Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.dosya.tc/server23/tlmzai/yi_...i.mpr.html  [BAŞLANGIÇ 20:40:00      BİTİŞ 21:35:00]
Resim: (1.Resim) https://i.hizliresim.com/JVb1nq.jpg        2.(Resim) https://i.hizliresim.com/QPOqMV.png
Açıklama(Detaylı): 1.Resim'de hasarın ödemesini istiyorum ve ödemiyor. 2.Resimde argo kullanıyor. Kırmızı ışıkta bekliyorduk yeşil yandı yiğit ilerlemedi bende kornaya bastım gene durdu sonra ilerledi.Yol istiyorum kornaya basarak ama bilerek yol vermiyor yavaş gidiyor sonra yol vermiş gibi yapıp önüme kırıyor.Ve hasarımı ödemesini istediğimde hasarımı ödemiyor ve argo kullanıyor.
Gereğini yapılmasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ruzgar semih
Nick: JudgeXRUZGR
#2
ışıklar tek şerit olduğu için korna basarak kışkıtrmıştır yol vermek zorunda değilim ve yol vermemişimdir bilerek kendisi arkadan vurmuştıur.
#3
Merhaba sen yol vermemişsin ki arabayı arkandan gelen arabanın önüne kırıyorsun kazaya sebebiyet veriyorsun ve hasar ödemeyip kudur diyorsun düzgün bir şekilde oyun oynamayı öğrenmeye çalışın

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task