You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Nick çalınması
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: 1234
Nick: KD#CrawL
Resim: https://i.hizliresim.com/oVdY0k.jpg
Açıklama(Detaylı): Kullanıcıyı uyarmama rağmen benim nick name kullanıyor ve sunucuda para alışverişi borç vs gibi konularda sorun yaşıyorum 

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ejderha7777
Nick: ßy.CrawL
Özel Üye
RE: Nick çalınması
Nicklere bir şey yapamıyoruz malesef, kendisi ile konuşup anlaşmanızı tavsiye ediyorum.

- İyi forumlar.
[Resim: 2O40R2.png]
Yeni Üye
RE: Nick çalınması
O zaman bununla ilgili bi kural konulmasını talep ediyorum kullanıcının aldığı borçlar veya o kullanıcıya ödenecek borçlar işlemi yanlışlıkla da olsa bana ödeniyor veya benden isteniyor eğer ki böyle bi durum ile karşı karşıya kalınacak olursa verilen paranın iadesini gerçekleştirmem üstelik KD# tagına sahip kişiler ile bu konu hakkında sürekli olarak bi tartışma içerisinde olduğumuzdan dolayı gerek diğer oyuncular gerek KD# ve ben huzursuzluğa sebebiyet veriliyor.
Özel Üye
RE: Nick çalınması
İkinizinde Klan tagı farklı yanlışıkla ona gönderilecek olan para sana gönderiliyorsa, Gönderen kişide problem var sizlerde değil. Onun borcu senden isteliniyorsa ben o kişi değilim diyebilirsin. Bu konu hakkında bilgilendirme yapıcağım yöneticilere. Saygımla Tolga DEMİRCİOĞLU.

- İyi forumlar.
[Resim: 2O40R2.png]
Peace Of Mind
Nick çalınması
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.