Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Nizzy kimdir?

Konu

#1
*ısim: Gökhan KAVUşTU
*Yaş: 19
*şehir: Ankara
*Hobileri: LFS Skins & DDS yapmak ve Pixel Car.
*Okul veya iş durumu: Üniversite Okuyorum.
*LFS Nicki: W A F U U
*Ek bilgiler: Öncelikle herkese merhabalar. Beni aranızda tanıyanlar olduğunu düşünüyorum ancak yinede kendimden biraz bahsetmek istiyorum. LFS'yi 2007 son çeyreğinden beri oynamamla birlikte 5 yıldır mause ile Drift yapıyorum. LFSTürk varken Gold Racing takımına girmiştim lakin kısa bir süre sonra sitenin kapanması ile birlikte oyuna bireysel olarak devam ettim. Hobi olarak Skins ve DDS yamaları yapıyorum, LFS dışında ise Pixel Car ile uğraşıyorum. Yakın bir zamanda S13 ya da hesaplı ve temiz bir S14 bulabilirsem toplayarak Drift Academy Istanbul'da eğitimlerden sonra Drift kariyerime başlamayı planlıyorum. Lafı bu kadar uzattığım yeter sanırım, son olarak bu ay S2 Lisans almayı düşünüyorum ve bu konuda sizlerden yardım bekliyorum. Herkese iyi oyunlar dilerim.
[Resim: tumblr_miwm57KhNv1rsdvd4o1_500.gif]
Son Düzenleme: 14-08-2013, Saat: 03:55, Düzenleyen: Nizzy.
Cevapla
#2
Hoş geldin Gökhan ancak forum kuralları çerçevesinde kendini tanıtırsan sevinirim
Keyifli forumlar
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net


TRacing Team
Cevapla
#3
Hoşbulduk, teşekkür ederim. Konuyu düzenledim.
[Resim: tumblr_miwm57KhNv1rsdvd4o1_500.gif]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task