You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

"OmerBey2002"adlı arkadaşın ihaleden aracımı alması.

LT Üye
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri
Kullanıcı Adı: OmerBey2002
Nick: GTR ÖMER

Mpr(%100 Olması gerekli): 56.11.00'dan sonra arkadaşın araca talip oluyorum. Ordan sonrasında olaylar devam ediyor.
Resim:
Açıklama(Detaylı): "GameModeTR70" Arkadaşın aracına talip oluyorum. Sonra araçlarımızı kafaya kafaya takas etmek için anlaşıyoruz. Sonrasında benim aracım - de olduğu için ben aracımı !2el ihalesine "1 TL" ye koyuyorum. "GameModeTR70" adlı arkadaş alsın diye beklerken. "OmerBey2002" adlı arkadaş aracımı ihaleden alıyor. Sonrasında arkadaşa geri vermesini söylüyorum. Ve arkadaş "- Herkese açık ihaleye yeri vs" diyor. Sonrasında ben hak ettiği cümleleri arkadaşa kullanıyorum. Arkadaşa gerekli işlemlerin de yapılmasını rica ediyorum.  Aracımın da hesabıma geri alınmasını talep ediyorum.

Aracım eksi değerde olduğu için normal gönderme ile gönderilmiyor.

Aracımın Adı Ve Şasesi: W202-AAJUQ
Takas edeceğim aracın adı ve şasesi : YENİ ŞASE FXO-AALJY

Bir an öncede anlaşmış kişilerin ihaleden araçların'ın alınmasına bi çözüm bulunmasını rica ediyorum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri
Kullanıcı Adı: mertosman571 
Nick: GM MERT_57 
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
RE: "OmerBey2002"adlı arkadaşın ihaleden aracımı alması.
şimdi aracı ihaleye koyarken herkese açık bir şekilde koyuyorsun isteyen o aracı alabilir
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.