You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Otoban Slow Sürüş/ Chaseye Engel

Yeni Üye
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: denizcan67

Nick: GM WOLKER

Mpr Link : https://www.dosya.tc/server28/28xrvu/WOL...E.mpr.html

Açıklama(): Arkadaşı dikkatli izlediğimiz zaman 16:30'dan sonra sebepsizce oyundan koptuğu gözüküyo ve arkasındaki polisi gördüğü halde yavaşlıyor ve farkına bile varmıyor. Bu sırada gazlarken 300 400 metre geriden polis arkadaş kovalarken hızlandım ve bu arkadaş sağ şeritte 60 70km/h ile sürüp sirenle alakası bile olmayıp benim durduk yere çarptığımı öne sürmüştür. MPR'nin detaylıca izlenmesini ve konuşmaların dikkate alınarak şahısa gerekli işlemin yapılmasını istiyorum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: sofbenci

Nick: NGU×OPC

MPR Süresi = 16:30
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Otoban Slow Sürüş/ Chaseye Engel
otobana yeni çıkmıştım ve aracın agırlık ve emiş çok fazla oldugu için hemen hızlanmıyordu. bende sağdan hızlanmaya çalışıyordum
Son Düzenleme: 10-05-2020, Saat: 01:11, Düzenleyen: denizcan67.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: Otoban Slow Sürüş/ Chaseye Engel
Ahmet iyi geceler mpryi izledim de adamın bi suçu yok ki. Tamam kovalamcadasın da kurallar gereği arkadaşın sağdan gitmesi gerek o da zaten duvarla bitişik ilerliyor. Yavaş gitmesine gelirsek Otobanda minimum 40 km/h ile ilerleyebiliriz. Sen arkadaşa arkadan direk vurmuşsun onun bi suçu yok ki. Bw de olsak astonda olsak hadi tamam sağa kaçsın çimenlere girsin deriz de ovalde nereye kaçabilir ki ? Cezai işleme gerek duyulmamıştır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.