You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

OVAL ÇARPMA HASAR ÖDEMEME

Yeni Üye
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: egekartal1903
Nick:WRC ZeWo?
Mpr(%100 Olması gerekli): [b]https://s4.dosya.tc/server10/hg77ca/ZEWO...A.rar.html[/b]
Resim: Yok
Açıklama(Detaylı): Aracımla gazlarken o da arkamdan beni takip ediyordu eds ye yaklaşınca hızımı düşürdüm ve sağ şeride geçtim arkadan gelenler çarpmasın diye, o da sağ şeride doğru atılıp arkamdan çarptı ve hasarı ödemeden özür dahi dilemeden devam etti.Gereğinin yapılmasını talep ediyorum iyi akşamlar.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: vareXxX
Nick: NGU UMUT

NOT: MPR Yİ 2:13:40 DAN İTİBAREN İZLEYEBİLİRSİNİZ.
Son Düzenleme: 12-04-2020, Saat: 01:47, Düzenleyen: vareXxX.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: OVAL ÇARPMA HASAR ÖDEMEME
Sende tam sağa çekilmemişsin ortadayken vurmuş fakat hasar ödemediği için gerekli işlemi yapıyorum. Bu arada mpryi erken almışsın sonrasında özür dilemediği yer falan bunlar gözükmüyor birdahakine dikkat edersen sevinirim. Hasarı ödemediğini ise world.lfsturkey.net adresinden kontrol ettim. Artık !kazaode komutu ile yollanan hasarlar worldde de gözükmektedir.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.