You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Oval düzenlenmesi hakkında anket

Anket Başlığı: Oval yüzdesi kaç olsun?

Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
%250 9 (52.94%)
%200 8 (47.06%)
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. Katılımcı sayısı:: 17 (100%)

Oval düzenlenmesi hakkında anket

Peace Of Mind
Oval düzenlenmesi hakkında anket
Merhabalar,
Ankete LFSTurkey cruise oyuncularının katılması zorunludur. Burada ovalin yüzdesini ayarlıyoruz yorumlarda istediğiniz %leri yazabilirsiniz. Bildiğiniz üzere şuan oval %500 de kapanıyor buda sunucudaki toplam herkesin 50.000km ye tamamlayınca haritanın değişeceği anlamına gelmekte. Ben bunu %200 yani 20k km yapmayı düşünüyorum. Eğer sizlerde böyle düşünüyorsanız oylamaya katılarak oylama yüzdesiyle ilgili yeni yürürlüğe oy vermiş olursunuz.

Anket Başlangıç: 15.11.2018 22:55
Anket Bitiş: 20.11.2018 22:55


LFSTurkey.Net Yönetimi
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Son Düzenleme: 15-11-2018, Saat: 22:57, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Yeni Üye
RE: Oval düzenlenmesi hakkında anket
Kötü karşılıyorum çünkü, Biz oyuncular Cuma Cumartesi Pazar bu haritayı bekliyoruz ve Haritanın cuma günü gece bittiği günler oluyor. Bunun yerine City haritasının Yüzdesini azaltmayı ve başka layoutlar deneyin. Çünkü City Haritasında kırmızı ışıklar çok olduğu için canımız çok sıkılıyor ve cruise yapamıyoruz
Yeni Üye
Cvp: Oval düzenlenmesi hakkında anket
Kesinlikle KATILMIYORUM. Çünkü oyuncular arasında en çok beğenilen cruise haritası. Eğer azaltılacak ise diğer mapların yüzdesi veya Westhill map'ının çıkarılmasından yanayım. Oval olduğu gibi kalmalı ki aramıza yeni katılan oyuncularda bir an önce oval'de gelişebilsin ve sucunu'dan sıkılıp kopmasınlar. Üstelik oval, gazlamak içinde gayet olanaklı bir harita.
SHADOWN
RE: Oval düzenlenmesi hakkında anket
Size katılmıyorum hemen bitiyor dediğiniz oval 3-4-5 gün açık kalırken city , blackwood , aston ve fern gibi mapler 1 gün gibi bir süre açık kalıyor.
Özel Üye
Cvp: Oval düzenlenmesi hakkında anket
Eren ÜNSAL; dediğiniz olay 1 sefere mahsustu 1 ayda 1 olan birşey ki biz ovalin cuma akşamdan cumartesi akşama %500 bitirdiğimizi biliyoruz.. bu map böyle sevilirken azaltılmaya çalışılmasına ben anlam veremiyorum.. ne güzel cuma akşamdan pazar geceye bitiriyorduk %500 şuan ise city gibi fern gibi maplarda eventte artık 6-7 k kasarız ancak öyle araba almaya çalışırız..
Peace Of Mind
Cvp: Oval düzenlenmesi hakkında anket
Oy çoğunluğu ile %250 Olmuştur.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.