You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Oval Haritasında Lojistik Konumu Değiştirilmesi İsteği

Anket Başlığı: Lojistik Yük Alma Konumu Değiştirilmelimi ?

Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet 18 (94.74%)
Hayır 1 (5.26%)
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. Katılımcı sayısı:: 19 (100%)

Oval Haritasında Lojistik Konumu Değiştirilmesi İsteği

Mod Yapımcısı
Oval Haritasında Lojistik Konumu Değiştirilmesi İsteği
Merhabalar. Oval haritasında bulunan lojistik yükü alma konumu ana caddeden çok uzak konumda yer alıyor. Uzakta yer aldığından dolayı bu çok oyuncuda lojistik görevi yapmama isteğine yol açıyor. Lojistik alsak bile dik inişlerden dolayı yük sarsıntı sarsıntı yaşıyor. Bizler lojistik yükü alıp keyifle taşımak istiyoruz fakat son birkaç haftadır lojistik lisansı alanların bile çok az yük taşıdığını görüyoruz. Bizim isteğimiz ise , lojistik yükü alma konumunun çok daha yakın ve sarsıntılı yollar yapılmadan konumlandırılmasıdır.

GEREĞİNİ ARZ EDERİZ.
[Resim: tumblr_n2ek7x9tSQ1rpdptuo1_500.gifv]
Cruise Yetkilisi
RE: Oval Haritasında Lojistik Konumu Değiştirilmesi İsteği
Kesinlikle önemli bir noktaya değinmiş.
Otobandan uzakta ve girişi çıkışı biraz zorlu olduğundan lojistik lisansı olan oyuncular bile sunucunun en sevilen haritasında lisans açmak istemiyor, daha kolay veya eski yerine taşınmasını istiyoruz.
İyi Forumlar.
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.