You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
OVAL KAZA
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: denizcan67
Nick: WOLKER
Mpr(%100 Olması gerekli):https://dosya.co/tcy8fv4zj16n/wolker.mpr.html   21:40dan itibaren
Açıklama(Detaylı):Ben 160 sabit bir şekilde sağ şeritten giderken arkadaş geldi çarptı . Hatalı olmasına rağmen üste çıkmaya çalıştı,hasar ödemedi,hız sınırını aşmıştı zaten.
Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: SametErdemir
Nick: MAYBACH]
Son Düzenleme: 17-04-2021, Saat: 19:03, Düzenleyen: SametErdemir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: OVAL KAZA
sol şerte uf1 ile sol şeritten giden arkadaş yolu blokluyor biz yüksek sürat ile gidiyoruz iki arkadaş yolu kapatıyor ve gidecek yer olamadığı için arkadan vuramk zorunda kalıyoruz hızdan dolayı firen mesafesi kalmıyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye

(17-04-2021, Saat: 19:05)denizcan67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sol şerte uf1 ile sol şeritten giden arkadaş yolu blokluyor biz yüksek sürat ile gidiyoruz iki arkadaş yolu kapatıyor ve gidecek yer olamadığı için arkadan vuramk zorunda kalıyoruz hızdan dolayı firen mesafesi kalmıyor.

hız sınırına uyabilirsin
Son Düzenleme: 17-04-2021, Saat: 19:06, Düzenleyen: SametErdemir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(17-04-2021, Saat: 19:06)SametErdemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hasar önemli değil adam hatasına rağmen üste çıkmaya çalıştığı için şikayet ediyorum

(17-04-2021, Saat: 19:05)denizcan67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sol şerte uf1 ile sol şeritten giden arkadaş yolu blokluyor biz yüksek sürat ile gidiyoruz iki arkadaş yolu kapatıyor ve gidecek yer olamadığı için arkadan vuramk zorunda kalıyoruz hızdan dolayı firen mesafesi kalmıyor.

hız sınırına uyabilirsin

hız sınırına herkez uyarsa oyunun bi anlamı kalmaz birilerinin illaki kuralları ihlal etmesi gerekiyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(17-04-2021, Saat: 19:07)denizcan67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-04-2021, Saat: 19:06)SametErdemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hasar önemli değil adam hatasına rağmen üste çıkmaya çalıştığı için şikayet ediyorum

hız sınırına uyabilirsin

hız sınırına herkez uyarsa oyunun bi anlamı kalmaz birilerinin illaki kuralları ihlal etmesi gerekiyor.

uymuyorsan sonuçlarınada katlanacaksın.hatalı olmana rağmen hasar ödemedin üstelik sanki sol şeritteki hatalı benmişim gibi tavır takınıyorsun,ben kedi şeridimde gidiyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(17-04-2021, Saat: 19:08)SametErdemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-04-2021, Saat: 19:07)denizcan67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hız sınırına herkez uyarsa oyunun bi anlamı kalmaz birilerinin illaki kuralları ihlal etmesi gerekiyor.

uymuyorsan sonuçlarınada katlanacaksın.hatalı olmana rağmen hasar ödemedin üstelik sanki sol şeritteki hatalı benmişim gibi tavır takınıyorsun,ben kedi şeridimde gidiyorum

dostum ben sana hatalısın demiyor sol şerite uf1 vardı hata onda hasarı benden istiyorsun?

HASARI KARŞILADIM FAKAT GERİ ATTI YAPACAİLECĞİM BİŞEY YOK Smile
Son Düzenleme: 17-04-2021, Saat: 19:10, Düzenleyen: denizcan67.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(17-04-2021, Saat: 19:08)denizcan67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-04-2021, Saat: 19:08)SametErdemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uymuyorsan sonuçlarınada katlanacaksın.hatalı olmana rağmen hasar ödemedin üstelik sanki sol şeritteki hatalı benmişim gibi tavır takınıyorsun,ben kedi şeridimde gidiyorum

dostum ben sana hatalısın demiyor sol şerite uf1 vardı hata onda hasarı benden istiyorsun?

HASARI KARŞILADIM FAKAT GERİ ATTI YAPACAİLECĞİM BİŞEY YOK Smile

hasarı mpr de olduğu gibi ödemeyeceğini söyledin.şikayet ettikten sonra ödemenin bir faydası yok ,harçlığım olsun dediğin için .
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Şikayet edilen kişi oyunda özrünü diledi ve hasar parasını karşıladı konu kapanmıştır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.