You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Oval TERS
Kullanıcı Adı:BekirE.

Nick: [F20A] BEKİR

Mpr: https://yadi.sk/d/vx37YScRTQsbXw 

gercekelşen mpr saati: 1.43 dk sonra olay başladı

Açıklama: arkadaşımla normal olarak ovala doğru yolumuzu aldık devam ediyoduk direk ovale değilde az olan yola doğru yöneldik rampayı tırmandıktan sonra suçlu olan arkadaş hem oval ters girdi hemde kasıtlı olarak carptı [font=-apple-system, BlinkMacSystemFont,]Kullanıcı Adı: sametaga38[/font]
[font=-apple-system, BlinkMacSystemFont,]
Nick: [A.S.T]Şahin
[/font]
Son Düzenleme: 01-03-2020, Saat: 16:38, Düzenleyen: sametaga38.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: Oval TERS
Merhaba Şahin kovalamacada olduğu için sizin yol vermeniz gerekiyordu. Orada tabi yol tek şerit olduğu için bi sürtüşme olmuş fakat kovalamacadan sonra bekire söyleseniz o zaten verirdi. Kısacası işlem uygulayacak bi şey yok ortada o polisten kaçıyor siz arada kaldınız onu atsam sizin geleceğinizi nerden bileyim kovalamacadayım diyecek atmasam siz mağdursunuz. İşlem uygulamayacağım Bekir ile güzelce iletişime geçin durumu anlatın hasarı karşılasın konu kapansın iyi günler.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.