You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ovalde durmak, hasar ödememek.

Anket Başlığı: Sizce suçlu mu?

Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet o suçlu, sen haklısın. 1 (50.00%)
Hayır o suçsuz, sen haksızsın. 0 (0%)
İkinizde şuçlu veya suçsuzsunuz. 1 (50.00%)
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. Katılımcı sayısı:: 2 (100%)

Ovalde durmak, hasar ödememek.

Yeni Üye
Ovalde durmak, hasar ödememek.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Cerkez006
Nick: TheShadow_Fz5
Mpr(%100 Olması gerekli): https://yadi.sk/d/in73vmcImLa6WQ
Resim: https://hizliresim.com/hdWPPQ
Açıklama(Detaylı): Ben normal bir şekilde aracımı sürüyorum. Sonra serverde küçük 1-2 saniyelik lag oluyor. Sonra bahsettiğim şahıs yolun ortasında duruyor, bakın yolun ortasında duruyor (ovalde). Diyor ki "SW GG", "PİNG VAR PİNG" sanki biz anlamadık serverde lag olduğunu yolun ortasında durup bize bunu söylüyor. Sonra tabi ben o şahısı gördüm ama yüksek hızda olduğum için frene bassamda arkadan vuruyorum. Şahısa yolun ortasında durduğunu, hasarımı ödemesini söylüyorum inkar edip "Sen bana arkadan çarptın neyi ödeyeceğim?" gibisinden konuşuyor. Bende foruma atacağımı söylüyorum.
Mpr Dakika: 1:12:30'da kaza gerçekleşiyor. TheShadow(Cerkez006) isimli şahıs ovalde duruyor. 1:13:17'de hasarımı ödemesini talep ediyorum fakat ödemiyor ping olduğunu söylüyor. Ama ödemiyor reddetiyor. 1:14:34'de arkadan vurduğumu söylüyor. Yolun ortasında duruyor bende yüksek süratle geliyorum ve ona çarpıyorum mesele bu yolun ortasında durup, benim arkadan çarptığımı söylüyor.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: EjderyaHafiz34
Nick: xÖmer Faruk
Son Düzenleme: 18-04-2020, Saat: 19:37, Düzenleyen: EjderyaHafiz34.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.