You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ovalde Kasıtlı Çarpmak

Ovalde Kasıtlı Çarpmak

Yeni Üye
Ovalde Kasıtlı Çarpmak
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri :

Kullanıcı Adı : EnesBey-14 
Nick: [TR]`EgeCT` 

Mpr :https://s6.dosya.tc/server/l85uba/aasdjkgasda.mpr.html

Açıklama :

Değerli oyun yetkilisi, ovalde arkadaşımla peş peşe seyrederken virajda ufak bir şerit kaçırdık gelen arkadaş 300 civarında bir hızla geldiğinden ötürü fark edip şeridimize geçemedik bundan ziyade çarpıştık( 1:54:46) ve de eklemek isterim ki viraja girerken sadece el freni çektiği mpr de de sabit burda hata benim olabilir fakat mpr nin devamında kasıtlı bir şekilde arkamdan çarpıp önüme geçiyor( 1:55:05) anlaşamadığımızdan dolayı olayı size yani foruma taşımak istedim gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri : 
Kullanıcı Adı : YByasarYB
Nick: ¢ç¢é¢û¢é¢ú¢Ğ. (maalesef hata veriyor)
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
RE: Ovalde Kasıtlı Çarpmak
Belirtilen sürelerde böyle bir kaza yok sen pistte değilsin ege oyunda bile değil. Doğru mpr yüklenmez ise çöpe taşıncak
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
RE: Ovalde Kasıtlı Çarpmak
Her iki tarafdada hatalar mevcut konunun büyütülmemesi için kilitlıyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.