Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Oyun Hakkında Yardım

Konu

#1
Arkadaşlar merhabalar, ben oyunu yükledim ve kurdum ancak ilk baştan GTX'den başka hiçbir araba alamıyorum, BMW modunu okuduguma göre yükledim ama yapamıyorum, bana yardımcı olabilecek biri varmı acaba?
[Resim: 2iicrkm.gif]
Cevapla
#2
Live For Speed'i indirdiğine emin misin? LFS'de GTX adında bir araç bulunmamaktadır. ılk önce online mi oynamak istiyorsun, yoksa modla tek kişilik oyunda mı oynayacaksın? Bunu söyle kısaca, yardımcı olayım.
Cevapla
#3
(29-05-2013, Saat: 11:28)Emre Arslan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Live For Speed'i indirdiğine emin misin? LFS'de GTX adında bir araç bulunmamaktadır. ılk önce online mi oynamak istiyorsun, yoksa modla tek kişilik oyunda mı oynayacaksın? Bunu söyle kısaca, yardımcı olayım.

Önce yardımcı olmak istediğin için teşekkür ederim. Öncelikle LFS indirdiğime eminim sanırım araç ismini yalnış yazmışım sanırım. Ben hem online oynayıp hemde örnek verip BMW ile video çekmek için antreman modunda oynamak istiyorum böyle bir imkanım varmı acaba?

Edit : Bu arada buradaki adresden indirdim oyunu.
[Resim: 2iicrkm.gif]
Son Düzenleme: 29-05-2013, Saat: 14:53, Düzenleyen: TheSkateR.
Cevapla
#4
Tamam anladım. Evet mod ile oynayabilmen mümkün. Bunun için arşivden çıkardığın; DDS,VEH vs. gibi dosyaları bi kenara koy. Sonra LFS klasörünü aç ve data'ya gir. Burada DDS adında bir klasör göreceksin. şimdi kenara koyduğun klasörlerden "dds" adlı klasörü aç ve içindekileri kes. Sonra diğer lfs klasörüne yapıştır. Her klasör için bunu yapmalısın.  Sonra oyuna gir, eğer mod XRT için ise xrt yi seç ve yardır.

Yalnız şunu belirteyim, mod ile online oynayamazsın. Sadece Z28 versiyonda mümkündür..
Cevapla
#5
Ben bilgisayar konusunda biraz cahilim acaba bana teamviever uzerinden yardimci olabilme sansin varmi?
[Resim: 2iicrkm.gif]
Cevapla
#7
(29-05-2013, Saat: 19:07)Emre Arslan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam anladım. Evet mod ile oynayabilmen mümkün. Bunun için arşivden çıkardığın; DDS,VEH vs. gibi dosyaları bi kenara koy. Sonra LFS klasörünü aç ve data'ya gir. Burada DDS adında bir klasör göreceksin. şimdi kenara koyduğun klasörlerden "dds" adlı klasörü aç ve içindekileri kes. Sonra diğer lfs klasörüne yapıştır. Her klasör için bunu yapmalısın.  Sonra oyuna gir, eğer mod XRT için ise xrt yi seç ve yardır.

Yalnız şunu belirteyim, mod ile online oynayamazsın. Sadece Z28 versiyonda mümkündür..

Yok yapamadım, deli olucam kopyalıyorum ama en başta bir tane araba var onu veriyor, başka araç seçimide yapamıyorum Sad
[Resim: 2iicrkm.gif]
Cevapla
#9
(30-05-2013, Saat: 13:01)Emre Arslan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamamdır, TW ile bağlanıp halledelim.

Bana müsait oldugun bir saat aralığı yada net bir saat verebilirmisin?
[Resim: 2iicrkm.gif]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task