You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Oyun Hakkında Yardım

Oyun Hakkında Yardım

Yeni Üye
Oyun Hakkında Yardım
Arkadaşlar merhabalar, ben oyunu yükledim ve kurdum ancak ilk baştan GTX'den başka hiçbir araba alamıyorum, BMW modunu okuduguma göre yükledim ama yapamıyorum, bana yardımcı olabilecek biri varmı acaba?
[Resim: 2iicrkm.gif]
LT Üye
Ynt: Oyun Hakkında Yardım
Live For Speed'i indirdiğine emin misin? LFS'de GTX adında bir araç bulunmamaktadır. ılk önce online mi oynamak istiyorsun, yoksa modla tek kişilik oyunda mı oynayacaksın? Bunu söyle kısaca, yardımcı olayım.
Yeni Üye
Ynt: Oyun Hakkında Yardım
(29-05-2013, Saat: 11:28)Emre Arslan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Live For Speed'i indirdiğine emin misin? LFS'de GTX adında bir araç bulunmamaktadır. ılk önce online mi oynamak istiyorsun, yoksa modla tek kişilik oyunda mı oynayacaksın? Bunu söyle kısaca, yardımcı olayım.

Önce yardımcı olmak istediğin için teşekkür ederim. Öncelikle LFS indirdiğime eminim sanırım araç ismini yalnış yazmışım sanırım. Ben hem online oynayıp hemde örnek verip BMW ile video çekmek için antreman modunda oynamak istiyorum böyle bir imkanım varmı acaba?

Edit : Bu arada buradaki adresden indirdim oyunu.
[Resim: 2iicrkm.gif]
Son Düzenleme: 29-05-2013, Saat: 14:53, Düzenleyen: TheSkateR.
LT Üye
Ynt: Oyun Hakkında Yardım
Tamam anladım. Evet mod ile oynayabilmen mümkün. Bunun için arşivden çıkardığın; DDS,VEH vs. gibi dosyaları bi kenara koy. Sonra LFS klasörünü aç ve data'ya gir. Burada DDS adında bir klasör göreceksin. şimdi kenara koyduğun klasörlerden "dds" adlı klasörü aç ve içindekileri kes. Sonra diğer lfs klasörüne yapıştır. Her klasör için bunu yapmalısın.  Sonra oyuna gir, eğer mod XRT için ise xrt yi seç ve yardır.

Yalnız şunu belirteyim, mod ile online oynayamazsın. Sadece Z28 versiyonda mümkündür..
Yeni Üye
Ynt: Oyun Hakkında Yardım
(29-05-2013, Saat: 19:07)Emre Arslan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam anladım. Evet mod ile oynayabilmen mümkün. Bunun için arşivden çıkardığın; DDS,VEH vs. gibi dosyaları bi kenara koy. Sonra LFS klasörünü aç ve data'ya gir. Burada DDS adında bir klasör göreceksin. şimdi kenara koyduğun klasörlerden "dds" adlı klasörü aç ve içindekileri kes. Sonra diğer lfs klasörüne yapıştır. Her klasör için bunu yapmalısın.  Sonra oyuna gir, eğer mod XRT için ise xrt yi seç ve yardır.

Yalnız şunu belirteyim, mod ile online oynayamazsın. Sadece Z28 versiyonda mümkündür..

Yok yapamadım, deli olucam kopyalıyorum ama en başta bir tane araba var onu veriyor, başka araç seçimide yapamıyorum Sad
[Resim: 2iicrkm.gif]
Yeni Üye
Ynt: Oyun Hakkında Yardım
(30-05-2013, Saat: 13:01)Emre Arslan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamamdır, TW ile bağlanıp halledelim.

Bana müsait oldugun bir saat aralığı yada net bir saat verebilirmisin?
[Resim: 2iicrkm.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.