Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Oyuncu Şikayeti

Konu

#1
Merhaba Sayın Yetkililer, 'muslumgurses' kullanıcı adını kullanan ¢Hei£Eren kişisi bilerek vurmuştur ve bana küfür etmiştir ss aldım zaten ss'de yeşil ışıkta hızla gelerek vurduğu oldukça açık ben hakkımı savundum diye admin bana önce tartışma yaratmaktan 9999 tl ceza sonra hakkımı savunurken bir de hakaretten 5000 tl ceza aldım o arkadaş küfür etti hiç bir ceza yemedi ben boş yere 15000 tl ceza yedim kim yazdı cezayı diye sorduysamda kimse cevap vermedi ben bana bu cezayı yazan admindende bu oyuncudan da şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz ederim.

ss https://hizliresim.com/1grO56
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task