You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

oyunun bilgisayara yüklenmemesi

Yeni Üye
merhabalar arkadaşlar. Ben windows xp kullanıyodum. pc ye format attırmak zorunda kaldım. LFS silindi. Tekrardan oyunu yüklemeye çalıştım ama oyun indiyor ve hata veriyor. Bilgisayarımın şu anki sürümü windows 7. Yardımcı olabilir misiniz ? hata nerededir ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Ynt: oyunun bilgisayara yüklenmemesi
ındirdiğin dosyada virüs olabilir ve güvenlik duvarı indirmeyi otomatik iptal edebilir, hangi sürüm oynuyorsun yardımcı olayım.
[Resim: tumblr_miwm57KhNv1rsdvd4o1_500.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
hatayı bize fotograflayıp gönderirsen yardımcı olmak daha kolaylaşır
DÜŞ PEŞİNDEYSEN DÜŞ PEŞİME...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
arkadaslar bende jant yaması indirdiğimde veya başka bir program arabalar haric hep bu hatayı veriyor ne yapmalıyım ? 
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Jant programını açamama hatanız VCRedist'lerin ve NetFramework Dosylarının yüklenmemesinden dolayı olabilir.
NetFramework'un tüm sürümlerini yükleyiniz.
[Resim: 6aVGZ9.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.