You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Para Cezasına Çevrilme

Para Cezasına Çevrilme

Yeni Üye
Para Cezasına Çevrilme
Bugün öğlen yediğim hasar ödememe konusunda arkadaşı fark etmedim ve çok abartılmış 50 tl lik bi hasara 2 gün ban yiyecek bişey yapmadım banımın para cezasına çevrilmesini istiyorum .
Cruise Yetkilisi
RE: Para Cezasına Çevrilme
Merhaba iyi akşamlar dilerim öncelikle. Arkadaşı fark etmedim demişsin fakat kaza yapıp pite giriyorsun tekrar yanlayarak aynı kişinin yanından geçiyorsun mprde gözüküyor.
Hasarın miktarı mprde biliyorsun ki gözükmüyor , zaten süreyi çok fazla tutmadım 2 gün ne az ne fazla. Kısacası banın açılmayacak olup sürekliliği 3.02.2020 tarihi saat 13.41 de açılacaktır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.