Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Para gonderildigi halde gelmedi

Konu

#1
29.12.2019 
23.45.16 da omeroztrk57 bana 3800 yolladi ama gelmedi benim param 6200 oldugu halde para yollandi dediginde benden 400 gitti
Oyundaki ismim cGokhan37
Kullanici adim cGokhann37
Lutfen yardim edin
Son Düzenleme: 29-12-2019, Saat: 00:15, Düzenleyen: cGokhan37.
#2
Her hangi bir hata söz konusu değildir. Arkadaşınız offline gönderim yapmış yani hesabınızdan çıktıktan sonra giriş yaptınızmı para hesabınıza geçiş yapar demek oluyor.
Offline havuzundaki görüntü
[Resim: zG9qN9.png]
Lütfen bir sonraki bug ve hata bildirlerinizi önce oyun içi yoksa discord oda yoksa yetkili kişilerle görüşme yaptıktan sonra buraya konu şeklinde açınız.
Kilit+Arşiv
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task