Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Paranın Sıfırlanması

Konu

#1
Saat 11 : 50 yada  12 suları felan hondaşk (can abi ) ile chase atarken bi anda sw kapanıd internetten oldu zannettik fakat sw kapanıp sabah acılmış neyse konuya gelelim sw geldim girdim ve parama baktığımda param eski haline dönmüştü yani dün geceki -471 (27k parayı almadan önce) sonra ben ngu can ile normal kovalmacada 7500 + hondaşk(can abi ile) chase dede 20k aldım ve sabahleyin bu para hesabımda yoktu gereğinin yapılmasını arz ederim

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da