Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Pist Bilgileri Alınamadı Sorunu

Konu

#1
Merhaba, servere girmeye çalıştığımda Pist Bilgileri Alınamadı hatası alıyorum. Emirhan Pala ve diğer kişilerin paylatığı unlocker, ip-patch programlarını indirip temiz bir lfs dosyasında denedim fakat sonuç değişmedi. Yardım ve fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Cevapla
#2
Youtube üzerinde bu sorunun çözümleri mevcut regedit dosyasından bir kaç oynama yapman gerekiyor diye hatırlıyorum birazcık araştırma ile sorun çözülebiliyor, iyi oyunlar.
[Resim: P1BYE5.png]

  
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task