You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

PİTE TERS GİRME SABIR SINAMA.

PİTE TERS GİRME SABIR SINAMA.

Yeni Üye
PİTE TERS GİRME SABIR SINAMA.
ÖNCELİKLE SELAMÜN ALEYKÜM BEN CÜNEYT ZENGİN ŞİMDİ GELELİM KONUYA BEN BU SW YE GİRDİĞİMDEN BERİ SABIR SINIYORLAR BİRİSİ ARKADAN UÇARAK GELİP VURUYOR KES SESİNİ DİYOR VE GENE AYNI KİŞİ PİTE TERS GİRİP KAZAYA SEBEBİYET VERİYOR BİRİDE ÖNÜME KIRIP KIRIP DURUYOR.

BEN ŞİKAYET ETTİĞİM KİŞİLERİ YAZIYORUM KULLANICI ADLARINI MPR Yİ İYİ KONTROL EDİN VE ONA GÖRE KARAR VERİN 30 GÜN BAN YEDİM SAĞLIK OLSUN AMA BUNLARINDA CEZASINI KESİN BEN SABIR KÜPÜ DEĞİLİM HAVADAN SABIRDA YAĞMIYOR.   BU ADAMLARA SABAHTAN BERİ BÖYLE YAPINCA BİRİNİN ANASINA SÖVDÜM HAKLI BİR ÇIKIŞMI DEĞİL TABİKİ AMA KUSURA BAKMAYINDA BENİM SABRIMI SINAYANIN*** HER NEYSE.

KULLANICI ADI: cpt066

OYUNDAKİ İSMİ: KmC'Y.SARI

DİĞER ŞAHIS

KULLANICI ADI: MUHAMMED064 

OYUNDAKİ İSMİ: MAMI


MPR: https://dosya.co/f7pq0a16tof3/FE4X_0R_3.rar.htmlLÜTFEN GEREĞİ YAPILSIN TEKRAR SÖYLÜYORUM ANAYA SÖVMEK KONUSUNDA HAKLI DEĞİLİM AMA DEDİĞİM GİBİ SİNİRLENİNCE AĞZIMDAN GELENİ SÖYLÜYORUM.
Son Düzenleme: 31-07-2019, Saat: 15:39, Düzenleyen: CoolReyiz.
Baş Admin
RE: PİTE TERS GİRME SABIR SINAMA.
Merhaba olayların olduğu süreyi yazarsanız konu ile ilgileneceğim 2 saatlik mpryi baştan sona izleyemeyiz
Yeni Üye
Cvp: RE: PİTE TERS GİRME SABIR SINAMA.
(31-07-2019, Saat: 17:13)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba olayların olduğu süreyi yazarsanız konu ile ilgileneceğim 2 saatlik mpryi baştan sona izleyemeyiz
MAMININ OLDUĞU YER:   1:54:37:60 DAN İTİBAREN BAŞLIYOR ARKASINDAKİ UF1 BENİM ÖNÜME KIRIYOR 

KmC'Y.SARININ OLDUĞU YER:  2:03:17:06 PİT STOPTAN ÇIKIYORUM VE EKSENLE OYNUYORUM EKSENEDE YENİ ALIŞTIĞIM İÇİN ONA ODAKLANIP YOLA FAZLA ODAKLANAMIYORUM ODA SARI DA PİTE TERS YÖNDEN GİRİYOR OLAY ORDA BAŞLIYOR ZATEN.

KmC'Y.SARININ UÇARAK GELDİĞİ YER:  55:38:43  YOLDA TIN TIN REEL GEZERKEN HIZ SINIRINI AŞIP GELİP UÇARAK VURDU BENDE HATA VARSA POLİSDEDE HATA VARDIR ÇÜNKÜ ARKAMDA POLİS VAR.
Son Düzenleme: 31-07-2019, Saat: 18:42, Düzenleyen: CoolReyiz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.