You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polis Batuhan Şikayet

Polis Batuhan Şikayet

Özel Üye
Polis Batuhan Şikayet
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: HayatBumu7
Nick:  Batuhan
Mpr(%100 Olması gerekli): http://s7.dosya.tc/server12/x2pkmf/batuhan.rar.html
Resim: https://hizliresim.com/bVkPEZ
           https://hizliresim.com/BavjWM
           https://hizliresim.com/XM9Z83
Açıklama(Detaylı): arkadaşımız polis olduğu halde çakarsız geziyor bilmiyorum kurallara aykırı mı? sürekli +160km hız üstüne çıkıyor kovalamacada değilken, insanların açıklarını takip edip onların hız limitleri ve davranışlarına göre hareket ediyor. mprde 39. dakikadan itibaren izlenilirse zaten kendisininde yolda aynı hareketleri yaptığı için benim o hareketleri ironi şeklinde yapıp yanından geçtiğimi  anlamasını beklerdim lakin anlamadı. Kendileri kovalamacada değilken hız sınırlarını aşabiliyor ki bu yasak birşey, biz aşınca ceza alıyoruz :Smile yolda slalom atabiliyorlar, biz atınca drift diyor , mprnin sonlarında var kendisi inatla el freni çektin diyor ama aracın basık bir ayar üstüne olduğunu ufaktan vurguladım anlamadı :Smile foruma atacağımı ve el freni çekmediğimide belirttim :Smile kendisi bilir kararı sizlere bırakıyorum.  

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: spectorrs
Nick: DockaxSpector
Özel Üye
RE: Polis Batuhan Şikayet
Merhaba,

Sunucuda bir polis'in kural ihlali yapması yasaktır. Hız sınırlarının üzerinde kullanmak, kovalama sırasında çakar açmamak, yolda slalom/drift atmak buna dahildir. Bu kuralların hepsini ihlal ettiğinden dolayı '' HayatBumu7 '' kullanıcı adlı Polis'i ilk ve son kez uyarıyoruz. Bir daha ki herhangi bir ihlalde Polisliği elinden alınacaktır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.