You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polis Bekir Gereksiz Para Cezası hk.

Polis Bekir Gereksiz Para Cezası hk.

Yeni Üye
Polis Bekir Gereksiz Para Cezası hk.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: BekirE.
Nick: [POLIS] Bekir
Mpr(%100 Olması gerekli):  https://dosya.co/jiukglur9t1v/bekir.mpr.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Aracımla polis sollamaya kalktığım esnada polis tarafından kovalama başlatılıyor ve tehlikeli sürüş gerekçesiyle 100 tl ceza yiyorum. İlk ödemeyi reddedip tehlikeli sürüşü nerede yaptığımı sorduğumda ise "Boş yapma" yanıtıyla karşılaşıyorum. Olay 2:09:30 dan itibaren başlıyor. Polisi sollamaya çıktığımda aracın arkadan kayması ve benim toparlamaya çalışmam kasıtlı olarak yapılmış trafiği tehlikeye atacak bir sürüş veya drift olarak değerlendirilemez. Lastikler her patinaja düştüğünde bu drift veya trafiği tehlikeye sokmak mı oluyor?

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Skender
Nick: Recep KARADUMAN
Baş Admin
RE: Polis Bekir Gereksiz Para Cezası hk.
Merhaba mpr yi izledim fakat polisin yazdığı cezada bi yanlışlık göremedim gerçek hayatta polis lastik ısınmasına aşınmasına bakmaksızın araç yolda drift attığında ceza işlemi uygular mpr süresinden biraz geride izlediğimde drift attığını gördüm lastiğinin kaymasını istiyorsan biraz daha düşük devirlerde gidebilirsin ama polisi üslubundan dolayı uyaracağım

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.