You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

!!! Polis Burhan Otoban Ters !!!

!!! Polis Burhan Otoban Ters !!!

Yeni Üye
!!! Polis Burhan Otoban Ters !!!
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: buhansahin
Nick: POLİS Burhan
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s2.dosya.tc/server10/2pmzai/_4_P...-.mpr.html
Resim: -
Açıklama(Detaylı): Ovalde sağ şeritte ilerlerken polisin ovalde ters durmuş şeritte durduğunu fark ettim hiç bir manevra yapamadan kaza oldu pit atabilirdi diye düşünüyorum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: batuhan061
Nick: NGUxLUCHI
[Resim: AORDQz.jpg]
Yeni Üye
Cvp: !!! Polis Burhan Otoban Ters !!!
Tek teker kullanıcı adı AliErenBMW k adlı şahıs arakadan bana vurunca bende kontrolumu kaybettim ve arkamdan gelen NGUxLUCHI 200+ kmh geliyor bunda kabulum kazaya sebebiyet verdim fakat kazaya sebebiyet verdiğimde mpr de de görmüşssünüzdür Tek teker kullanıcı adı AliErenBMW ovalde düz giderken bana vurdu ve ovalde düz giderken kontrolumu kaybettim Tek teker kullanıcı adı AliErenBMW şahıs hakkında da kovalayarak ceza kestim şahsen kastılı ve bilerek NGUxLUCHI önünde terse girmedim herşey mpr de mevcuttur zaten 

AYRICA NGUxLUCHI batuhan061 160  kmh olan yolda 200+ kmh la seyir etmekte...
Son Düzenleme: 17-07-2019, Saat: 20:26, Düzenleyen: buhansahin.
S'Works
RE: !!! Polis Burhan Otoban Ters !!!
Bu tür olaylar herkesin başına gelmekte ayrıca burhana arkadan vurulduktan sonra 1 saniye oluyo yada olmuyo sen vuruyorsun buna gösterecek bir tepki yok ki sana kaza yaptıran Burhan değil TekTeker adlı kişi,pit atmayıp gidip sana kaza yaptıran kişiye cezasını kesiyor,bu durumda şikayet edeceğin kişi Burhan değil TekTeker adlı kişi olmalı,lütfen önyargılı ve dar bakışlı olmadan oynayalım,iyi oyunlar.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.