You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

[Polis]DELY AFK RADAR!

[Polis]DELY AFK RADAR!

LT Üye
[Polis]DELY AFK RADAR!
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: BURAKBABAtr
Nick: [Polis]DELY
Mpr(%100 Olması gerekli): http://s2.dosya.tc/server6/8bb9yc/dely_a...r.rar.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Adı geçen sayın burakbabatr kullanıcı adlı polis arkadaşımız radar kurup afk kalmıştır. Önünde bir sürü kural ihlali yapılmasına rağmen radar bozulmayıp bekletilmiştir. Neden böyle yaptın dediğmizdede FİLM İZLİYODUM ifadesini kullanmıştır. o kadar attığımız etikete rağmen hiçbirine cevap vermemiştir. Atılan desteklerede karşılık vermemiştir. Yani kısacası radar başında uzun süre afk kalmıştır ve gözü oyunda ve radarda değildir. Gereğinin yapılmasını İstiyorum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: TheShopare
Nick: SLaYeR06
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
[Polis]DELY AFK RADAR!
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.