You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polis Doğukan'dan şikayetçiyim.

Polis Doğukan'dan şikayetçiyim.

Yeni Üye
Polis Doğukan'dan şikayetçiyim.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: [POLIS] Doğukan
Nick: Bakamdım.
Mpr(%100 Olması gerekli):

13.55 saniyede, durduk yere vurup özür bile dilemiyor, ayrıca git konu aç diyor. Hiçbir suçum yok burada: https://www.dosya.tc/server21/m6jw6n/Do_...1.mpr.html

18.40 saniyede, tersten gelip çarptı: https://s4.dosya.tc/server6/rhuide/Do_Tgukan_3.mpr.html

Diğerlerini de ekliyeceğim birazdan
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Kendisini bir polis olarak görmediğim için kullanıcı şikayetleri kısmında konu açtım. Kendisi sabahtan beri gereksiz şeylerle karşıma çıkıyor.

Sabah 1. seviyedeyken bana çarpıp durdurmaya çalıştı. Bende sinirlenip durmadım ve 5. seviyeye kadar çıkartıp 5K ceza yedim.
Ardından bugün 130 ile giderken birden önüme fırladı sağına soluna bakmadan. Hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam etti o sırada ışık kırmızı oldu. Yazı yazarken araba gitti tahmini olarak 2-3km ile ilerlerken hafif dokundurdum. Hemen hasarını ödedim. Ve beni sağa çektirip (emir vererek) ceza kesti.

Onun dışında bugün yolda duruyorum diye 31 TL para cezası kesti. Neden böyle bir yaklaşımda bulundu anlamadım yazı yazıyordum ve pitin ordaydım. Ben böyle bir hata yaptığımda (polisken) bu hatadan dolayı polisliğim alınmıştı.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Paradoks
Nick: piseacGerekli MPR'leri nasıl  ekleyeceğimi bilmiyorum, kayıtları aldım fakat nasıl buraya ekleyebilirim?

Az önce tersten gelerek hızlı biçimde bana çarptı.
Son Düzenleme: 08-07-2019, Saat: 21:52, Düzenleyen: Havuc.
Baş Admin
RE: Polis Doğukan'dan şikayetçiyim.
Merhaba polis olarak görmediğini söylüyorsun ama şikayet konunda polisi şikayet ediyorsun konu yanlış yerde konuyu polis şikayetlerine taşıyorum
Cruise Yetkilisi
RE: Polis Doğukan'dan şikayetçiyim.
Bizim polisliği alma yetkimiz bulunmadığından konuyu baş admin AykutK ile görüşüp halledeceğim. AykutK'nın kararına göre karar verilecektir.
S'Works
RE: Polis Doğukan'dan şikayetçiyim.
Olay tarafımca izlenip,1.olayda ki doğukanın ufak bir çarpma olayında hatalıdır,fakat sadece uyarılması yeterlidir,bu olay için tarafa gerekli uyarılar verilcektir

2.olay da ise Doğukan kovalamacadadır,sirene aldırış etmeden hızlıca sürdüğü için Paradoks'a buradan uyarıyorum,polis sirenini gördüğünüz anda hızınızı düşürüp polisin yerini öğrenip en uygun konuma geçmeniz gerekmektedir fakat siz burda polisin kovalamacadaki gidişatını bozmuşsunuz,tekrarında yasaklanmanız ile sonuçlanıcaktır,iyi oyunlar.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]
Son Düzenleme: 10-07-2019, Saat: 00:23, Düzenleyen: kdrylmztt.
S'Works
Polis Doğukan'dan şikayetçiyim.
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.