You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

POLİS DOĞUKAN KOVALAMA DIŞI HIZ AŞIMI

POLİS DOĞUKAN KOVALAMA DIŞI HIZ AŞIMI

Özel Üye
POLİS DOĞUKAN KOVALAMA DIŞI HIZ AŞIMI
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: RecBaynes22
Nick: [POLIS] Doğukan
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s2.dosya.tc/server10/vyh2ub/poli...i.rar.html 22. dakika 20. saniyeden itibaren izleyiniz.
Resim: 
Açıklama(Detaylı): SerhatK ile Vtec sanayiden çıkıp gazlamak için yola koyulduk arkadan gelen polis doğukan bizim çıktığımızı gördü 1. viraj bitiminde henüz bize kovalama atmadan gaza asıldı ve 2. virajı geçtikten sonra hızı +200KM ile seyir ediyordu hala bana kovalama atmadı en sonunda 176 kmde iken yanlış hatırlamıyorsam eğer bana kovalama attı bunun yanlış olduğunu düşünüyorum 2 şekilde şöyle açıklayayım ; 1) tüm polisler öndekinin hızlı gittiğini düşünerek dip gaz gidip kovalama atabilir sizce bu doğru mu ? radarında değilken adam dip gaz yapıyor +200 +210 km hızlara çıkıyor ve ancak radarına düşünce bana kovalama atıyor bu fazlasıyla yanlış bir olay çünkü diğer polisler xfr vtec alıp +270 +280 km hızlarda seyir edip (sürekli olarak) herkesi radara düşürüp ceza kesebilir? ikinci bir husus forumda kural verilmiş ve %10 hız aşımı belirlenmiş yani 169+16km buda tam 185 km hıza kadar tekabül ediyor ve 185km hızı geçene 40 tl ile seviyeye bağlı olarak 480 TL hız aşımından ceza kesilebiliyor polis doğukan beni yoktan yere 3 defa durdurdu hızım 172 176 ve 170 küsürdü yine yani bırakın 185' geçmeyi o hızlara o kovalama attığında çıkmadım bile, yoktan yere durdurup her seferinde uyarı verdi bununda yanlış olduğunu düşünüyorum çünkü gerçek hayatta da bu böyledir 80'km hız sınırı koyulmuş yolda 8km insiyatif gösterilir yani 88 ile giden kimse ne ceza yer nede bir şekilde uyarı alır

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: spectorrs 
Nick: S P E C T O R 
Son Düzenleme: 23-07-2019, Saat: 12:58, Düzenleyen: spectorrs.
Özel Üye
Cvp: POLİS DOĞUKAN KOVALAMA DIŞI HIZ AŞIMI
Smile fazlasıyla tutarsız bir yorum dostum. bunu kimin açısından söyledin? senin mi benim mi? gerçek hayatta ben kurallarıma uyuyorum inanıyorum ki diğer polislerde uyuyordur Smile sen yaparsan oda yapar o yaparsa diğeride yapar (!) bu mantık ile devam edip tüm LTN polisleri at koşturur gibi adam kovalasın o zaman Smile
S'Works
RE: POLİS DOĞUKAN KOVALAMA DIŞI HIZ AŞIMI
Konuyu inceledim,Doğukan uzağındaki araçların hız yaptığından emin olmadan hız sınırını aşarak ilerleyip arkanıza geliyor,bu yanlış bir harekettir,önünüzdeki kişinin %100 hız sınırı veya suç işlediğini görüp emin olup kovalamak için hız sınırını aşabilirsiniz,onun dışında yasaktır,ceza kısmına gelirsek eğer,oyunda hız sınırı aşımını para artık + değilde - gelmeye başladığından itibaren radara girmiş sayıyoruz,yani sol üstteki bonus yüzdesi %100 ü geçtiği taktirde radara girmiş oluyor fakat,polislere de gördükçe uyarım,ovalde 173 175 e kadar ceza kesilmemesini istisnalar dışında ceza kesmeye yönelmemeleridir.
Sonuç:Uygunsuz hız sınırı aşımından dolayı Doğukan uyarı almıştır,iyi oyunlar dilerim.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.