You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

polis DoğukanE şikayet

polis DoğukanE şikayet

Yeni Üye
polis DoğukanE şikayet
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: RecBaynes22
Nick: [POLIS] DoğukanE


MPR: https://s4.dosya.tc/server7/gxrojl/_3Rec...-.mpr.html

mpr de sade polisi izleyin full!

Açıklama(Detaylı):arkadaş yakınımızda o kadar kurallara aykırı kişi varken başka kişisel sinirinden diyim bana sarması dakka başı kovalamaca açması bana sollucakken yol vermemesi kasıtlı yapıyo herşeyi bana kini var ve oyunda polis olunca sade beni görüyo etrafta o kadar adam aykırı hareket yaptığı halde ilgilenirseniz sevinir.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri


Kullanıcı Adı: keremkklx
Nick:KMC'KEREM
S'Works
RE: polis DoğukanE şikayet
Mpr'yi detaylıca izledim doğukanın şeridi ortalayarak değilde yolun sağından gitmesi gerekirdi ama düzlüğe çıktığınızda soldan sollama şansı vardı keremin ama sağdan geçmeyi tercih etti bu durumda doğukanın kovalaması normal,diğer kovalamaca ise hız sınırını aştığı için kovalamış burda da bir sorun gözükmüyor.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.