You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polis Emgin Hatalı Ceza

Polis Emgin Hatalı Ceza

Yeni Üye
Polis Emgin Hatalı Ceza
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: TRIMAX
Nick: [POLIS]Emgin
Mpr(%100 Olması gerekli):  https://dosya.co/gd2jnftxf9mb/polisemgin.mpr.html    (0.50 süresi )
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Olay pist değiştiği için çok kısa süre içinde oldu. Şikayet etmek istemezdim ama arkadaş önemseyip cevap bile vermediği için atıyorum bu şikayeti.Olay 0.50 süresinde başlıyor kırmızı ışıkta duruyorum ardından yeşilde geçip ilerdeki göbekten ayarı yanlış aldığım için pite doğru dönüyorum göbekten döndüm göbekten geri dönülmez diye bir ceza yazılması gerektiğini düşünmüyorum arkadaş hiç göbekten dönmemiş galiba ve ardından beni takip edip durduruyor yanlış dönüş gibi bi ceza yazıyor. Polisliği kuralları okumadan ve bilmeden yaptığını , cezanın yanlış olduğunu düşünüyorum kestiği ceza önemli değil ama önemsemiş olsa burada olmayacaktık gereğinin yapılmasını istiyorum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ByLegend6
Nick: ByLegenD
Son Düzenleme: 21-07-2019, Saat: 22:24, Düzenleyen: ByLegend.
S'Works
RE: Polis Emgin Hatalı Ceza
Mpr'yi inceledim dediğiniz gibi bir hatalı dönüş yok,polis daha önceden uyarı aldığı için bu sefer 10 günlüğüne polisliğini alıyorum,iyi oyunlar.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.