You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

[POLIS]Emgin. Ters ve terse girip kaza yaptırma.

[POLIS]Emgin. Ters ve terse girip kaza yaptırma.

LT Üye
[POLIS]Emgin. Ters ve terse girip kaza yaptırma.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: TRIMAX
Nick: [POLIS]Emgin.
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s4.dosya.tc/server6/pyfx1h/Emgin_Polis.rar.html (34.dk)
Resim: Yok
Açıklama(Detaylı): Afk kaldıktan sonra ters şeride girip seyir alıyor. Sonra ters şeride girip 2 3 kişiye ve bana kaza yaptırıyor. Olay 34. dakikada oluyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim. (Yeni polis diyip bir şey demekik fakat çok olmaya başladılar.)

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: emirhangurses
Nick: [F20A] EMİRG.
S'Works
RE: [POLIS]Emgin. Ters ve terse girip kaza yaptırma.
Desteğe gittiği için ters yöne girmiş fakat sizden önceki kişiye kaza yaptırma hakkı yoktur,sizin kaza yapmanız ise sizin hatanızdan dolayıdır,kovalamacayla aranızdaki mesafeyi korumamışsınız,Emgin gereksiz ters yön yaptığı için 1. uyarısını almıştır ayrıyeten kovalamacaya mesafe bırakmadığınız için sizde uyarınızı almış bulunmaktasınız,iyi oyunlar.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.